Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика - Учителі
Субота, 03.12.2016, 11:39


Головна Реєстрація Вихід Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Опитування
Оцініть мій сайт
1. Відмінно
2. Жахливо
3. Добре
4. Непогано
5. Погано
Всього відповідей: 393
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
1
1
 Учителі
Броніслава Гаврилівна Барановська    Броніслава Гаврилівна Барановська -  вчитель хімії, вчитель першої кваліфікаційної категорії, нагороджена Грамотами відділу освіти Бориспільської РДА (1999-2001 р., 2008 р.), Почесною грамотою МО України (1999 р.), лауреат районної премії "Кращий класний керівник"(1995,1999 р).
Олена Олександрівна Білокриницька   Олена Олександрівна Білокриницька - вчитель початкових класів, старший вчитель, переможець районного конкурсу учителів початкових класів (1987 р.), лауреат районної премії імені Федора Петруся (1998 р.), автор методичного посібника "Лагідний подих казки" (2009 р.),  нагороджена Грамотами відділу освіти Бориспільської РДА ( 2008, 2012, 2014 р.)

  Підготувала переможця районної олімпіади з української мови серед учнів початкових класів (2012 р.)
Віра Іванівна Беник  Віра Іванівна Беник  -  учитель української мови та літератури, старший учитель, голова МО учителів філологічних та суспільних дисциплін, відмінник освіти УРСР (1992 р.), нагороджена Подякою Управління освіти Київської ОДА (1997 р.), Грамотами відділу освіти Бориспільської РДА (1997 , 2003, 2010 р.), Грамотою Головного управління освіти Київської ОДА (2011 р.), лауреат районних премій імені Федора Петруся (1994 р.), Петра Верни (2012 р.). Учасник І Всеукраїнського конкурсу "Творчий учитель - обдарований учень" (2012 р.).
    Підготувала призера ІІІ етапу Всукраїнської предметної олімпіади з української мови (1997 р.), переможця обласного етапу X Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (2010 р.). 

Тамара Ярославівна Майкович   Тамара Ярославівна Майкович - вчитель біології, старший вчитель, голова МО учителів математично-природничих дисциплін, лауреат районних премій імені Федора Петруся (2003 р.)  та "Кращий класний керівник" (2001-2004 рр.),  нагороджена Грамотами відділу освіти Бориспільської РДА (2001-2004, 2008, 2010 р.).

   Підготувала лауреата І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (2012 р.).
   Учасник І Всеукраїнського конкурсу "Творчий учитель - обдарований учень" (2012 р.).
   Лауреат районної премії імені Івана Кудрі (2013 р.)

Ганна Володимирівна Буркацька   Ганна Володимирівна Сукач - вчитель зарубіжної літератури та англійської мови, завідуюча музейної кімнати Петра Яцика, керівник шкільного театру "Велес" (переможець районного огляду-конкурсу 2012, 2014 р.), нагороджена Грамотою відділу освіти Бориспільської РДА (2008, 2014 р.), член Всеукраїнського Товариства "Просвіта" ім. Т.Шевченка (2008 р.) та виборного органу профспілки.
Марія Михайлівна ХамандякМарія Михайлівна Хамандяк - вчитель математики та інформатики, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, лауреат премії імені Федора Петруся (2007 р.), нагороджена Грамотами відділу освіти Бориспільської РДА (2001, 2004, 2006 р.), член Всеукраїнського Товариства "Просвіта" ім. Т.Шевченка (2008 р.)
Богдан Сергійович КудькоБогдан Сергійович Кудько - керівник мультимедійного центру "Креатив", вчитель першої кваліфікаційної категорії, нагороджений Подяками Київської обласної ради (2009 р.) та Головного управління освіти і науки КОДА (2009 р.), Грамотами відділу освіти Бориспільської РДА (2008, 2009, 2011 р.), член Всеукраїнського Товариства "Просвіта" ім. Т.Шевченка (2008 р.),  т'ютор кунсультативно-методичного  центру дистанційного навчання (2009 р.).
  Підготував призерів ІІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з економіки (2009 р., 2011 р.).
  Лауреат обласного конкурсу (ІІ місце) веб-сайтів загальноосвітніх шкіл
(2011 р.).

Вікторія Володимирівна Мазуренко

 

Вікторія Володимирівна Мазуренко - вчитель географії, вчитель першої квалафікаційної категорії, соціальний педагог, нагороджена Грамотами відділу освіти Бориспільської РДА (2008, 2009, 2011 р.).

Надія Семенівна ОлексійчукНадія Семенівна Олексійчук - вчитель обслуговуючої праці, образотворчого мистецтва, старший вчитель, голова МО вчителів спортивно-мистецького циклу та трудового навчання, член Всеукраїнського Товариства "Просвіта" ім. Т.Шевченка (2008 р.) та
виборного органу профспілки. Нагороджена Грамотою відділу освіти Бориспільської РДА (2010 р.).
    Підготувала призерів ІІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з обслуговуючої праці (2011, 2013 р.).

 Оксана Анатоліївна Паламарчук

 

Оксана Анатоліївна Паламарчук - вчитель фізики, автор програм факультативних курсів "Світ винаходів" та "Історія розвитку техніки".
   Нагороджена Грамотами відділу освіти Бориспільської РДА (2006, 2010 р.).

Тетяна Миколаївна Гелевешк   Тетяна Миколаївна Гелевешко -  вчитель початкових класів,учитель першої кваліфікаційної категорії, лауреат обласного конкурсу на кращу модель учнівського самоврядування (2009 р.), переможець районного огляду-конкурсу кабінетів виховної роботи (2009 р.), учасник Х педагогічної виставки "Освіта Київщини".
   Нагороджена Грамотами відділу освіти Бориспільської РДА ( 2008 р., 2009 р.)
Учасник І Всеукраїнського конкурсу "Творчий учитель - обдарований учень" (2012 р.).
    Грамота департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації (2013 р.)

 

Лідія Григорівна Залозна  Лідія Григорівна Залозна -  вчитель початкових класів, старший вчитель, голова МО  учителів початкових класів, лауреат районного конкурсу "Учитель року - 2002", нагороджена Грамотами відділу освіти Бориспільської РДА (2002 р.), Головного управління освіти і науки Київської ОДА (2012 р.), член Всеукраїнського Товариства "Просвіта" ім. Т.Шевченка (2008 р.), отримала Сертифікат ІІ Міжнародного науково-практичного семінару "Сучасний погляд на обдарованість та розвиток талантів" (2011 р.).

Василь Гнатович Митяй      

    Василь Гнатович Митяй - учитель фізкультури, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, нагороджений Грамотами відділу освіти Бориспільської РДА ( 1981 р., 2001 р.,  2008 р.,  2011 р.).

Людмила Михайлівна Підгорна   Людмила Михайлівна Підгорна - учитель математики, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист, лауреат районних премій імені Федора Петруся (2002 р.), Івана Кудрі (2015 р.) та "Кращий класний керівник"(1999 р.), нагороджена Грамотами відділу освіти Бориспільської РДА (2002-2004 рр.).
   Учасник І Всеукраїнського конкурсу "Творчий учитель - обдарований учень" (2012 р.).
    Голова виборного органу профспілки.

Геннадій Миколайович Бондаренко   Геннадій Миколайович Бондаренко - учитель трудового навчання, вчитель першої кваліфікаційної категорії, лауреат премії імені Федора Петруся (2010 р.), нагороджений Подякою Управління освіти і науки Київської ОДА (2004 р.), Грамотами відділу освіти Бориспільської РДА (2008-2009, 2014 рр.).

      Підготував призерів ІV етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з трудового навчання ( 2004 р.), та ІІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з обслуговуючої праці (2013 р.).

Леся Андріївна Васик

 

Леся Андріївна Васик - учитель музики, київщинознавства, нагороджена Грамотами відділу освіти Бориспільської РДА (2008-2009 рр.).

Олена Валентинівна Корбут   

  Олена Валентинівна Корбут - учителька англійської мови. Випускниця школи 1999 року.

  

Оксана Ігорівна Шиманська

 

   Оксана Ігорівна Шиманська - учителька української мови та літератури.

   Валентина  Михайлівна Гелевешко - вчитель початкових класів.
Випускниця школи 2007 року.

 

 

  Олександр Сергійович Давидов - учитель фізичного виховання, керівник гуртків "Турист" та "Козацький гарт".

    Випускник школи 2007 року.

 

Тарас Сергійович Кудько - учитель трудового навчання, педагог-організатор. Випускник школи 2007 року

 

 

Вячеслав Віталійович Яременко - вчитель історії і правознавства.

  Випускник школи 2008 року

 

Анастасія Ігорівна Барна - учителька початкових класів.

 

Оксана Анатоліївна Мосійчук - учителька початкових класів.

 

Олена Валеріївна Глухенька - учителька початкових класів

 

Вікторія Василівна Архипчук - вчителька української мови та літератури.

  Ольга Олександрівна Атаманенко

 

Ольга Олександрівна Атаманенко керівник етнографічного гуртка "Оберіг"

 

 

  
БК© 2016
календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Пошук по сайту
Контакти
08340
Київська область
Бориспільський р-н
с.Гнідин,
вул. Заводська 7
т/ф.(045 95)4-11-43 директор

4-16-09 секретар
4-16-08 заступники
4-16-11 бухгалтерія
4-16-10 каб.інформатики

Пишіть нам!