День учителя - 6 Жовтня 2012 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Субота, 03.12.2016, 11:35

Головна » 2012 » Жовтень » 6 » День учителя
День учителя
    Загальнодержавне свято День учителя гнідинські педагоги, учні та батьки зустріли, як і годиться, осінніми різнобарвними квітами, вітальними газетами, а десятикласники кожному вчителеві вручили його фотографію за робочим столом, звичайно ж, у рідних стінах навчального закладу.
     Протягом дня на перервах звучали улюблені пісні гнідинських вчителів, під мелодії яких на шкільному подвір’ї, осяяному таким щедрим жовтневим сонцем, танцювали і дорослі, і малеча.

Привітати квітами сіячів мудрого і вічного приїхав депутат обласної ради Юрій Анатолійович Чередніченко. Гнідинський сільський голова Олександр Йосипович Лазаренко до свого вітання додав підписку всіх фахових педагогічних видань.   Напередодні Ярослав Вікторович Добрянський, Голова Бориспільської райдержадміністрації, подарував навчальному закладу ноутбук, дякуючи за підготовку школи до нового навчального року.
     На обласному святі, приуроченому славній даті, директор школи Ніна Григорівна Кудько отримала персональний ноутбук та Почесну грамоту від Голови обласної державної адміністрації Анатолія Йосиповича Присяжнюка. Вчительку
київщинознавства, Любов Василівну Ярошенко на святі села було відзначено іменним годинником та Почесною грамотою Бориспільської районної ради.
     На районному святі з нагоди Дня учителя вчителька початкових класів Лідія Григорівна Залозна була нагороджена Грамотою головного управління освіти за впровадження нових технологій навчання. Віра Іванівна Беник, учитель української мови та літератури, приєдналась до славної когорти учителів Бориспільщини, що за свою творчу працю нагороджені районною премією імені Петра Верни. Ця відзнака – подяка вчительці за багаторічну підготовку та проведення свят рідної мови, районних та обласних етапів Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Пораділи освітяни і за медсестру Гнідинського дитячого садочку «Веселка» Ольгу Яківну Білоус, якій за багаторічну, сумлінну працю вручено Грамоту відділу освіти Бориспільської РДА.
Переглядів: 990 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2012  »