Молодь проти СНІДу - 4 Грудня 2012 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Четвер, 08.12.2016, 04:00

Головна » 2012 » Грудень » 4 » Молодь проти СНІДу
Молодь проти СНІДу
   Десятикласники Гнідинської школи разом зі своїм класним керівником, практичним психологом школи Кудько Тетяною Петрівною, 3 грудня запросили учнів 5-11 класів та педагогічний колектив на тематичну лінійку, присвячену Всесвітньому дню боротьби зі СНІД, який відзначають 1 грудня.
   Події на лінійці розгорталися швидко та насичено. Учні 10 класу оприлюднили останні новини про інфікування ВІЛ:
Щодня в світі трапляється майже 14 тисяч нових випадків зараження. Кожного дня інфекцію ВІЛ чує 56 осіб.

• Сьогодні тільки офіційно зареєстровано понад 40 мільйонів ВІЛ-інфікованих та 16 мільйонів померлих від СНІДу.

• В Україні з ВІЛ-інфекцією проживає більш ніж 1% населення. І тільки кожен другий знає про свій страшний діагноз. Переважна більшість інфікованих – це молодь віком від 20 до 30 років.

Ще раз нагадали про шляхи передачі хвороби та як не відвернутися від ВІЛ-позитивних людей.

Після інформаційного блоку перед учнями школи розігрався флешмоб на тему «АНТИСНІД», у якому були задіяні 29 школярів: молодих, енергійних, активних, цілеспрямованих, відданих особистостей, які бережуть власне здоров’я та цінують власне життя. Весь флешмоб підтримувався відео фрагментами, створеними учнями 10 класу. Наприкінці танцю символ всесвітнього антиСНІДівського руху, червону стрічку, заводили найменші учні середньої школи (5 клас), як символ віри у чисте, здорове майбутнє.
     Далі звучала пісня «Ми всі люди на землі». Під ці слова відбувалася презентація добрих справ гнідинських школярів, їх милосердність, активність, доброчесність та сердечність.
     Відеопрезентацію та мультимедійну підтримку було створено завдяки шкільному центру «Креатив», який неодноразово демонструє свою майстерність та творчість на шкільних лінійках і святах.
    Подяка всім, хто доклав багато зусиль до створення флешмобу, хто своєю працею, наполегливістю, підтримкою не дав згаснути вогнику любові і жаги до життя. Це - Семенко Олександра, Стельмах Валентина, Собітова Марина, Семенко Павло, Капустіна Яна, Собітов Іван, Ільчик Андрій, Шестаковський Олександр, Гелевешко Вікторія, Андрусенко Інна, Ключка Ольга, Дуденко Марія, Боса Анна, Нікітіна Вікторія, Бойчук Анна, Чайка Олександр, Мусієнко Роман, Шкарпітко Анна, Безсонова Аліна, Довгай Анна, Іващенко Максим, Рустамова Айрух, Лазаренко Надія, Шевченко Оксана, Божок Катерина, Ткаленко Євангеліна, Босий Артем, Гуль Ангеліна, Корчинська Марина, Гальченко Вікторія, Кудько Тетяна Петрівна, Кудько Богдан Сергійович, класні керівники, вчителі-предметники, адміністрація школи, які допомагали у створенні цього масштабного дійства.

Переглядів: 445 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/1
«  Грудень 2012  »