Батьківські турботи - 18 Серпня 2013 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Субота, 03.12.2016, 11:34

Головна » 2013 » Серпень » 18 » Батьківські турботи
Батьківські турботи

Спільна справа перевіряє будь-який колектив на міцність, взаємодовіру, взаєморозуміння, людяність. А злагоджена праця батьківської громади – чудовий приклад власним дітям. Ремонтні літні турботи по-особливому гуртують батьків. На жаль, реалії сьогодення такі, що підготовка класних приміщень повністю перейшла на плечі і до кишень батьків. Особлива клопітка робота чекає на тих, кому треба не косметично, а повністю підготувати клас для навчання своїх дітей.
      Та який би не був обсяг роботи, скільки б не було «гострих кутів», бо фінанси – це серйозне питання, та коли бачиш і солідних односельчан-батьків, і недавніх випускників школи, що вже ведуть свою малечу за парти, і тих, хто вирішив створити родинне гніздо у Гнідині, всіх, хто власноруч з кельмою, шпателем, викруткою, пензликом, валиком, віником, дреллю, долучився до спільної і важливої справи, переконуєшся, що батьківська громада Гнідинської школи згуртована і … неповторна.
      Щосуботи новостворений батьківський колектив 1-Б класу збирається у кабінеті № 235, де буде навчатися їхня малеча. Обраний батьківський комітет у складі Олени Валентинівни Корбут, Світлани Леонідівни Швигар, Олексія Анатолійовича Трошина вміло організовує всі етапи ремонту класного приміщення, яке, на жаль, не оновлювалось вже кілька років. Тож роботи багато: від заміни електричного обладнання до вирівнювання стелі, монтування панелей. Звичайно, не залишається осторонь і майбутня вчителька – випускниця Чернігівського державного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка Олена Валеріївна Максюра. Офіційно вона починає працювати у Гнідинській школі з 15 серпня, але, незважаючи, що дорога з її рідного села Осьмаки Коропського району на Чернігівщині до Гнідина далеченька, долає ці кілометри, щоб співпраця з батьками, знайшла продовження в улюбленій справі: віддати свої знання і молодечий запал їхнім дітям.
      Нову сторінку у своїй педагогічній діяльності відкриває і Яна Сергіївна Адаменко, яку призначено класним керівником 5 класу. А батьки, вміло згуртувані за чотири роки Лідією Григорівною Залозною, підтримуючи молодого класного керівника, демонструють свою майстерність, професіоналізм у питаннях ремонтних робіт, створюючи якнайкращі умови для навчання своїх дітей. Невпізнанно, змінився кабінет № 221, що стане класною кімнатою п’ятикласників і ремонт якого теж організовано батьківським комітетом: Оленою Василівною Галатенко, Валентиною Михайлівною Стахів, Лідією Олександрівною Верожинською, Анастасією Юріївно. Крикун. А Віктор Васильович Галатенко, член шкільної ради, та Віктор Іванович Онищенко претендують на найвищу відзнаку у номінації «Шеф-майстер» у актуальному шоу «Школа ремонту».
      До цих двох прикладів великої батьківської турботи і співпраці цьогорічного літа приєднаються в передвересневі дні, безсумнівно, всі батьки учнів Гнідинської школи, щоб разом з педагогічним колективом забезпечити їхнє успішне навчання та відпочинок. А діти, як ніхто і ніде, повинні дякувати, цінувати і берегти… незродливу любов своїх батьків.

Переглядів: 479 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Серпень 2013  »