«Чумацький шлях» - 27 Червня 2016 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Четвер, 08.12.2016, 04:00

Головна » 2016 » Червень » 27 » «Чумацький шлях»
«Чумацький шлях»

30 травня 2016 року розпочав свою роботу пришкільний оздоровчий табір із денним перебуванням дітей «Чумацький шлях». Протягом 14 днів учні початкових класів Гнідинської школи подорожували сузір’ями «Чумацького шляху», відкривали нові «планети», та здобували нові знання і вміння.
Мандруючи «Чумацьким шляхом», свої творчі організаторські здібності демонстрували Олеся Олексіївна Маринченко та Валентина Анатоліївна Дранка, вчителі початкових класів, котрі в пришкільному таборі працювали вперше. Впевнено та переконливо проводили виховні заходи класоводи-вихователі Лідія Григорівна Залозна та Валентина Михайлівна Гелевешко.
   Відповідально несла свою службу Світлана Володимирівна Бугера, складаючи меню для дітей та охороняючи їх здоров’я. Олександр Сергійович Давидов щоденно збирав «астронавтів» на ранкову зарядку, бо без тренувальних вправ у космосі важко. Смачні сніданки та обіди готували: Валентина Леонідівна Рой, Валентина Вікторівна Солонинко та Марія Ігорівна Казачкова.
   Розпочали ми свою роботу із подорожі до «Планети моди», де кожен зміг продефілювати по подіуму у власноруч зробленому костюмі. Ось як цей день згадує Вікторія Душко, учениця 3-А класу: «Моє вбрання було створене з пакетів, газет та кольорового паперу. Я завжди мріяла стати дизайнером одягу і ось моя мрія здійснилася».
   Кожен астронавт повинен орієнтуватись у будь-яких ситуаціях. Артисти Київського циркового театру завітали до Гнідинської школи та навчили школярів дуже смішних і цікавих фокусів, за яким вони не тільки спостерігали, а й брали в них участь: «…мене викликали на сцену, це вже була радість, але коли фокусник почав діставати у мене з носа та із-за вуха монети, це було справжнє диво» - згадує про улюблений день у таборі Віталій Муц.
   Не менш цікавою була подорож «астронавтів» до «Планети скарбів», де діти вчилися орієнтуватися в просторі за сонцем та долати перешкоди, щоб дістатися до солодкого дерева. А наступного дня нас чекала подорож до «Планети кулінарії», де кухарі Валентина Леонідівна Рой та Валентина Вікторівна Солонинко навчали готувати смачну піцу. Діти з нетерпінням чекали, коли вже розпочнеться майстер-клас. Одягнувши фартухи та озброївшись дерев’яними качалками, отримали шматок тіста і розпочали працювати: сосиски, помідор, твердий сир…Ледь дочекались обіду, щоб покуштувати свій власноруч виготовлений шедевр. Піца вийшла дуже смачною.
   Також захопливою була наша екскурсія на ферму «Чубинський страус». Всі зручно влаштувались у шкільному автобусі, на якому Сергій Олексійович Кудько без перешкод нас довіз на справжнісіньку «Планету тварин»: фазани, страуси, свині, племінні коні, єноти, телятка, кози із задоволенням ласували гостинцями, які привезли для них діти. Найбільшою радістю для дітей була можливість спробувати себе у ролі пілотів літака, на ігровому майданчику.
   Наші «астронавти» завітали навіть на «Планету іноземців», де Олена Валентинівна Корбут, вчителька англійської мови, навчала дітей співати пісні англійською мовою та грати в інтелектуальні зарубіжні ігри.
Надовго залишиться у дитячих спогадах рибалка. Космічний шатл «Ракета сміху» зловив аж 5 рибин, а космічний шатл «Дослідники зірок» - чотири. «…Хоч я не зловив ні однієї рибини, але я отримав море задоволення..» - ділиться своїми спогадами Даніїл Трошин.
   Не було б дозвілля захопливим без керівників гуртків. Василь Гнатович Митяй, тричі на тиждень організовував цікаві спортивні ігри та змагання між загонами, що допомогло згуртувати дітей та загартувати їх.
   Ольга Володимирівна Галич, керівник гуртка «Циркова студія», вчила дітей гімнастичним умінням та витримки.
   Тарас Сергійович Кудько, вчитель інформатики, у комп’ютерному класі проводив цікаві заняття із поглибленим вивченням інформаційних технологій.
Леся Андріївна Васик, керівник музичного гуртка, розучувала з дітьми пісні та організовувала концерт «»Пісенний зорепад», де кожна дитина відчула себе талановитою.
   Ольга Олександрівна Атаманенко, керівник гуртка «Оберіг», навчила виготовляти обереги для себе та родини та розкрила секрет вирізання витинанок із паперу.
   Багато сил і вчительського уміння доклали Маринченко О.О. та Дранка В.А., щоб вихованці отримали позитивні емоції, створюючи майстер-класи : «3D аплікація», «Виготовлення квітів із гофротрубочок», «Волошки», «Подарунковий кошик». А на великий танцпол запрошували дітвору Гелевешко В.М. та авторка цих рядків. Свої таланти музиканта та вміння гарного вихователя, якого дуже полюбили діти, продемонстрував Віктор Сергійович Вронський – студент Київського університету імені Бориса Грінченка, який проходив педагогічну практику в Гнідинській школі.
   Фінансово підтримали перебування дітей у пришкільному таборі сільський голова Олександр Йосипович Лазаренко та депутати сільської ради, виділивши субвенцію. А про нагороди за перемоги в конкурсах, забезпечення матеріальної бази гуртків потурбувався добродій Валерій Анатолійович Зайчишин.
   Табірна зміна закінчилась, але позитивні емоції та враження, отримані в пришкільному оздоровчому таборі «Чумацький шлях», залишаться у спогадах вихованців.

Олена Валеріївні Глухенька,
начальник табору «Чумацький шлях»

Переглядів: 66 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2016  »