Субота, 18.11.2017, 00:46

Головна » 2016 » Грудень » 20 » День учнівського самоврядування
День учнівського самоврядування

15 грудня 2016 року у приміщенні Київської обласної державної адміністрації (КОДА) та Київської обласної ради (КОР) проходив День учнівського та студентського самоврядування «Самоврядування – крок до державотворення», організований Департаментом освіти і науки КОДА, Комунальним закладом КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» та комунальним закладом КОР «Київський обласний молодіжний центр».
   На заході лідери органів учнівського та студентського самоврядування навчальних закладів області спільно із очільницею Київської обласної ради Ганною Віталіївною Стариковою, депутатами обласної ради, головою Київської обласної державної адміністрації Олександром Любомировичем Горганом, директором Комунального закладу (КОДА) «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» Тамарою Василівною Нестерук, заступником Департаменту освіти і науки КОДА Жанною Жоржівною Осипенко вчилися управлінській діяльності, обговорювали актуальні питання шкільного учнівського життя на діловій зустрічі. «Діти and політики»: Київщина –територія успіху».
   Бориспільський район мали за честь представляти одинадцятикласник Тарас Тригуба, консультант спортивно-оздоровчого напряму «Вернидуб» учнівської організації «Віче» Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика, Інна Удовенко, голова учнівського об’єднання Старинської ЗОШ І-ІІІ, заступник директора з виховної роботи Гнідинської школи Любов Василівна Прядко і керівник делегації, директор районного будинку дитячої та юнацької творчості Світлана Анатолівна Галатенко.
   Другою частиною зустрічі було проведення круглого столу: «Громадянське та національно-патріотичне виховання дітей та молоді: сучасні практики». На цьому засіданні учні області представляли свої дослідницькі проекти. Тарас Тригуба, учень 11 класу Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика представив учасником конференції учнівську пошуково-дослідницьку роботу «Герої серед нас: сучасні захисники України», присвячену Герою України, Герою Небесної Сотні Юрію Тарасовичу Вербицькому. Дослідження стало переможцем районного та обласного етапів однойменного конкурсу. Керівник проекту- вчителька історії Любов Василівна Прядко.
   Пишаємося, що ця робота отримала таку високу оцінку компетентного журі конкурсу та визнана найкращим дослідженням серед всіх, що були подані на конкурс. Тарас Тригуба отримав подяку Київської обласної ради за високий рівень соціальної активності. У подяці за підписом Ганни Віталіївни Старикової зазначено: «У юному віці ви вже багато досягли, ставши гордістю і надією Київщини. Ми пишаємося вами, як ваші батьки, друзі, педагоги та вся українська нація».
    Колектив Гнідинської школи вітає Любов Василівну, Тараса і дякує його батькам – Оксані Володимирівні та Володимиру Михайловичу Тригубам за виховання сина.

Переглядів: 99 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
БК© 2017