Дев’ятикласники отримали свідоцтва - 19 Червня 2014 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Четвер, 08.12.2016, 22:07

Головна » 2014 » Червень » 19 » Дев’ятикласники отримали свідоцтва
Дев’ятикласники отримали свідоцтва

18 червня Гнідинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика проводжала випускників 9 класу: кого на канікули, а декого в самостійне, доросле життя. Частина наших учнів вступають до Київських коледжів, а Роман Черняхівський уже зарахований учнем Київського Республіканського вищого училища фізичної культури, на базі якого протягом двох років тренувався, брав участь у змаганнях, неодноразово був переможцем і призером у змаганнях по метанню диска.

Цього року їх було шістнадцять. Актова зала школи зібрала родини випускників, їх наставників – учителів та працівників школи.

Директор школи Ніна Григорівна Кудько оголошує свято відкритим і запрошує на сцену дев’ятикласників для вручення свідоцтв про базову середню освіту. Їх отримали: Олександр Андрусенко, Анна Бойчук, Анна Гуль, Юрій Загоровський, Анна Козинець, Данило Кудько, Іван Лазоренко, Марія Левицька, Микита Малов, Роман Мусієнко, Євген Паламарчук, Дмитро Семенко, Віталій Скакун, Олександр Чайка, Роман Черняхівський, Борис Шапко.

А далі слово надали випускникам, з якими я приготувала концертну програму. Під веселу дитячу мелодію «Вчать у школі» Юрій Загоровський розпочав свято, привітавши всіх присутніх. І у вихорі вальсу із незабутнього кінофільму «Мій ніжній і ласкавий звір» кружляють пари – Віталій Скакун та Анна Бойчук, Олександр Чайка та Анна Козинець. Борис Шапко та Данило Кудько із сумом зазначили, що непомітно роки промайнули, веселі шкільні дні минули, попереду життєвий шлях проліг. Євген Паламарчук від усіх однокласників подякував першій вчительці Лідії Григорівні Залозній за те, що повела їх у світ знань, навчила читати, писати, рахувати. Для неї прозвучала композиція «Перша вчителька». А Микита Малов, Іван Лазоренко та Олександр Чайка із словами вдячності звернулися до всіх учителів і вибачились за помилки юних літ. В дарунок дует у складі Анни Бойчук та Олександра Чайки виконав жартівливу народну пісню «Підманула, підвела». Данило Кудько та Роман Черняхівський озвучили свій жартівливий «наказ» від випускників 9 класу. Свято діти продовжили уривком із української народної казки «Язиката Феська», де головними дійовими особами були Дмитро Семенко в ролі Пилипа, Анна Козинець – Хвеськи, Марія Левицька – Одарки, Анна Гуль – Варки, Іван Лазоренко – Степана. Зворушливо прозвучала композиція «Класний керівник» від усіх дев’ятикласників, за що їх моя окрема подяка.

Не стримуючи сліз, батьки слухали своїх дітей, що так швидко виросли. Особливо, коли Анна Гуль та Віталій Скакун продемонстрували вірші про маму із поезії Світлани Макаревської

…Спасибі, мамочко, за вмілі руки,

За всі помилки, за всі науки,

За все, що миле і серцю любе,

За те, що було, і те, що буде.

А квартет у складі Анни Гуль, Анни Бойчук, Анни Козинець та Марії Левицької виконали композицію «Батько» (муз. Ірини Батюк, сл. Нестора Мартинця).

Микита Малов, Роман Мусієнко, Олександр Андрусенко, Анна Бойчук інсценізували розділ з поеми Павла Глазового «Тарас Бульба у Києві». А його звернення до українців, написане ще в 1990-х роках, на жаль, поки ще залишається актуальним і сьогодні

Що ж це скоїлося з вами?

Що це за порядки?

До чого ви дожилися,

Ледачі нащадки?

Вас давно завоювали

Без війни, без бою

Протухлою ковбасою

Й кислою бурдою.

Засмоктали Україну,

Як клопи, як воші,

Як короста з лишаями,

Чужоземні гроші.

Карбованці ваші стали

Непотрібним сміттям.

Вони уже не годяться

На іграшки дітям.

Перед злими гендлярами

Плазуєте рачки,

Як жебраки, канючите

Нікчемні подачки…

Непомітно свято наблизилось до завершення. Всі учні виконали фінальну пісню Наталії Май «А я живу на рідній Україні», а Юрій Загоровський завершив свято словами:

Наша мрія хай зіркою світить,

Кличуть у даль нас дороги свої. У

країно! Ось твої діти,

Ти прийми нас в обійми свої.

Від щирого серця хочу побажати моїм випускникам, які підуть самостійними шляхами, насамперед, в наш такий буремний, неспокійний час мирного неба над головами, просторих і рівних стежинок, щоб їм завжди траплялись тільки порядні люди. І головне залишатись Людьми з великої літери, завжди бути готовими прийти на допомогу. А ще в народі кажуть, що коли з неба падає зірка, то збуваються всі мрії і сподівання. Тож хай ваше життя, любі діти, буде суцільним зорепадом. Тим хто повернеться в стіни рідної школи бажаю веселих канікул, гарного відпочинку і чекаю на вас 1 вересня.

Переглядів: 330 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2014  »