Дякуємо - 6 Січня 2014 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Четвер, 08.12.2016, 03:59

Головна » 2014 » Січень » 6 » Дякуємо
Дякуємо

Діяльність педагогічного колективу Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика, що виконує соціальне та індивідуальне замовлення на високоосвічену культурну особистість, здатну примножувати національне багатство країни, її розвиток в умовах інтеграції до Європейського Союзу і світової спільноти з урахуванням інноваційних освітніх перетворень, цілеспрямована і на формування полікультурного освітньо – інформаційного середовища. Значну роль у цьому відіграє забезпечення навчального закладу періодичними педагогічними виданнями, громадсько-політичними газетами, методичною та художньою літературою. На державну підтримку передплати необхідних видань, бодай у мінімальному обсязі, ми вже давно не розраховуємо. Але Гнідинська школа громадою стоїть…Вже кілька років поспіль Гнідинський сільський голова Олександр Йосипович Лазаренко знаходить можливість профінансувати передплату такого потрібного педагогам комплекту «Шкільний світ», інформаційних збірників Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації на загальну суму близько шести тисяч гривень щорічно.
       Підтримку знайшли ми також і у книжковому інтернет – магазині «Букля» (booklya.com.ua). Його молоді і креативні керівники – Володимир Васильович Крикун, Сергій Васильович Крикун та Максим Олександрович Норець, начальник відділу відправлень, потурбувались про забезпечення необхідною літературою, зокрема «Конституцією України», уроків правознавства, презентували школі вишукані видання «Кобзаря» Тараса Шевченка. Підприємці переконані, що комп’ютер і книга не вороги, а союзники. А демократичні ціни «Буклі» і асортимент, що постійно поповнюється новинками, віримо знайде покупців і читачів гарних книг, кожна сторінка яких наближає нас до досконалості. Цього року, як і минулорічного, Ігор Вікторович Носко посприяв тому, щоб учні Гнідинської школи знаходили відповіді на свої запитання у громадсько-правовому тижневику «Іменем закону».
      А Ілля Вікторович Мальцев фінансував для шкільної бібліотеки передплату регіональних видань: щотижневої газети «Вісті», громадсько-політичної газети Бориспільщини «Трудова слава», суспільно – політичного видання «Час Київщини».
     Приємно вразив прихід до навчального закладу Галини Василівни Кизими. Мудра жінка принесла кілька пакунків із книгами з власної бібліотеки і нерішуче запропонувала поповнити шкільний книжковий фонд класичною літературою. Її доброзичливість підтримала киянка Віра Іллівна Грузних , яка через свого сусіда, знаного в Гнідині просвітянина Олексія Івановича Черняхівського, передала у школу стільки художньої і науково-популярної літератури, що автомобіль Василя Івановича Галатенка, голови Піклувальної ради школи, (ним він привіз «бібліотеку»), був заповнений вщент.
     Щиро дякуємо всім за підтримку і допомогу, за людяність і розуміння, за приклад громадянської позиції.

Тетяна Василівна Біла,
заступник директора школи