«До нас осінь завітала» - 5 Листопада 2016 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Четвер, 08.12.2016, 22:09

Головна » 2016 » Листопад » 5 » «До нас осінь завітала»
«До нас осінь завітала»

Осінь – унікальна пора року! Зелене листя перетворюється до невпізнання, невідомо звідки в нього беруться всі відтінки жовтого і червоного. Як воно падає з осінніх дерев можна спостерігати годинами. Покриваючи поступово всю землю, осіннє листя утворює на ній різнокольоровий килим, ходити яким одне задоволення. Часті осінні дощі роблять повітря чистим та свіжим. Природа демонструє всім свою неповторну красу і водночас готується до зимових холодів.
   Тож наближенню осені було присвячено свято учнів 4-Б класу «До нас осінь завітала», яке відбулося у Гнідинській ЗОШ I-III ступенів імені Петра Яцика 27 жовтня 2016 року.

Урочисто прикрашена зала, піднесений настрій, веселі та чарівні дівчатка, сором’язливі хлопчики, вчителі, батьки – всі в очікуванні дійства. Під мелодійну музику на сцені з’являються дві жабки-скрекотушки (Валентина Савчук та Діана Ганжа), говорять про те, що настала осінь та запрошують всіх присутніх завітати в її чарівну казку. Продовжується свято ліричною піснею «Осінь золотава» (слова і музика Наталії Май) у виконанні дівчаток.
   Під звуки осіннього дощу четвертокласниці виконують танок «музичних» парасольок.
   Звісно, на святі не обійшлося без красуні «Осені», роль якої зіграла Юлія Вихрист та осінніх місяців: вересня – Назар Герус, жовтня – Андрій Мікула, листопада – Ярослав Швигар.
«По городу гарбуз ходить,
Всіх із роду оглядає.
Кого хвалить, кого учить,
А кого і научає…»

Саме з таких рядків розпочалася сценка «Ходить гарбуз по городу», головну роль в якій виконав Даніїл Трошин та його овочі-помічники: диня (Ліза Попандопуло), огірочки (Роман Гуща та Віктор Думенков), морква (Анна Галенко), буряк (Віталій Муц), картопля (Валентина Савчук), цибуля (Ангеліна Підгірна). Звичайно ж після сценки не обійшлося без пісні «Збирай урожай» (слова Тамари Волгіної, музика Аркадія Філіпенка).
   Глядачам у залі також не довелося сумувати, бо вони взяли участь у захопливій грі-змаганні «Збери урожай». Учні початкових класів із великим ентузіазмом взялися за роботу.
   З давніх-давен восени,коли вже зібрано врожай, в Україні проводився ярмарок. Звісно на осінньому святі не обійшлося без нього. Роман Гуща пропонував бажаючим придбати бараболю, бо саме з неї можна приготувати більше ніж сто страв. Марія Воронова – вихваляла пречудові помідори, а Гліб Коцюба – велику та соковиту моркву. Анна Галенко говорить, що саме її часник вилікує від усіх недуг. А Віктор Думенков – пропонував глядачам скуштувати смачних яблук.
Восени кружляє та танцює яскраве листя. Так само весело сучасний танок «Василина» наповнює зал бадьорістю, створює атмосферу доброзичливості та гарного настрою. Осінь прийшла до нас не з порожніми руками, а з повними кошиками. Принесла вона багатий урожай овочів та фруктів, грибів, духмяний свіжий коровай, золоту ковдру з листя і вишукане намисто з ягід червоної калини.
   На позитивній ноті закінчують свій виступ четвертокласники, виконуючи пісню «Побажання добра» (слова і музика Наталії Май). Свято подарувало гарний настрій та задоволення для всіх присутніх, дякуючи вчительці музики Лесі Андріївні Васик та педагогу-організатору Тарасу Сергійовичу Кудьку. Нехай завжди всіх переповнюють яскраві емоції, такі ж як осінні барви.

Олена Валеріївна Глухенька,
класовод 4-Б класу.