Понеділок, 25.06.2018, 06:00

Головна » 2018 » Червень » 1 » Екскурсія 4-А класу
Екскурсія 4-А класу

Сонячний ранок зібрав четвертокласників Гнідинської школи  у понеділок  28 травня 2018 року  на подвір’ї  навчального закладу .

Зручно розмістившись в автобусі,  ми вирушили до Києва. Проїжджаючи  Дніпровською набережною, впізнавали давні знайомі місця, у яких ми побували ще на початку четвертого класу. Це пам’ятник  «Батьківщина-мати», Києво-Печерська  лавра, Дніпровський міст.

Отак зі спогадами і спогляданнями  приїхали в Гідропарк. А там екскурсовод запросила  нас до музею  під відкритим небом «Україна в мініатюрі». Переступивши поріг, ми відразу ж опинилися в казці. На території музею розміщено близько двохсот макетів найвизначніших київських споруд, визначних місць України.

Це і будинок з химерами, аеропорт в  м.Бориспіль, залізничний вокзал, макет Карпат, замок «Ластівчине гніздо» і ще сотні експонатів, кожен з яких незвичний. Це надбання українського народу,  його минувшина, його гордість і краса.

А коли розповідали нам про філармонію і оперний театр, то свої знання з музики проявив Вошкулат  Тимур.  Його розповіддю захоплювались і ми, і екскурсовод. Після закінчення екскурсії всі із задоволенням  фотографувалися біля експонатів, які  сподобалися найбільше. І копійки кидали у воду, щоб ще приїхати  сюди.

Трішечки стомившись  від усього побаченого і почутого,  радісні поверталися додому. Щиро дякували мамам, які приділили  нам цей день. Також щиро дякуємо водію автобуса Віталію Івановичу Яременку.

Мріємо про інші цікаві подорожі шляхами України. Наші враження від екскурсії:

«Мені сподобалися Карпати. Я хочу туди поїхати. Я ніколи не була в Карпатах.   А ще мені сподобалась річка  Дніпро.  Я хочу побувати на найдовшому мосту» - Людмила Кучерява.

«Мені сподобалось майже все. Але найбільше - гора в мініатюрі  Говерла. А також Чорнобильська атомна станція та аеропорт. Я дуже рада, що в мене була змога  поїхати» - Анна Гудзь. «Вчорашня екскурсія була дуже класна. Ми їздили в мініатюрну Україну. В ній було дуже багато експонатів. Нам показали Чорнобильську атомну станцію і ще там був Київськкий цирк.  Екскурсовод була дуже привітною. Залишилося багато приємних спогадів.» - Юлія Саламаха. «Мені там сподобався замок над чорним морем. І ще сподобався аеропорт, залізничний вокзал. А найбільше запам’яталась Адміністрація Президента» - Аліна Крикун.

Ольга Гнатівна Маринченко, класовод 4-А класу

Переглядів: 13 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0