П`ятниця, 22.09.2017, 17:09

Головна » 2017 » Квітень » 23 » Екскурсія на завод „Coca-Cola”
Екскурсія на завод „Coca-Cola”

Учні 8 класу Гнідинської школи разом з класним керівником Марією Михайлівною Хамандяк та матір’ю учениці Юлії Моргунової – Алевтиною Володимирівною, відвідали один з найбільших заводів „Coca-Cola” в світі (третій за розміром після США та Мексики) та ознайомилися з одним із провідних бізнесів України.
   Завод розташований поблизу селища Велика Димерка у Броварському районі Київської області. Працює з 1997 року. Територія заводу 25 гектарів. Наразі функціонують 12 ліній з розливу напоїв: солодких газованих та мінеральних вод, соків тощо. Під час цікавої екскурсії, проведеної співробітником заводу, учні відвідали виробничі цехи, спостерігали за процесом виготовлення напоїв, скуштували щойно приготовану кока-колу. Діти дізналися, що завод використовує для виготовлення напоїв власну воду, добуту з артезіанських свердловин. Вода є життєво важливим елементом у життєдіяльності всього людства. Кока –кола складається з води, цукру і сиропу. Цей метод базується на додаванні до напою вуглекислого газу (СО2). Він – нешкідливий газ без кольору та запаху, присутній у атмосфері, надає напоям бадьорий смак та створює враження освіжаючого, «живильного» ефекту.
   Також учні відвідали музей заводу, ознайомилися з історією розвитку торгівельної марки „Coca-Cola”. Діти були вражені, що завод виробляє і реалізує низку безалкогольних газованих напоїв, у тому числі чотири найпопулярніші у всьому світі бренди: Coca-Cola, Coca-Cola Light, Fanta і Sprite.
   Екскурсія на виробництво стала унікальною можливістю для дітей побачити як виробляється всесвітньовідомий напій, безкоштовно про дегустувати його, ознайомитися з історією розвитку компанії та збагатити свої знання у сфері товарознавства, екологічності продукції.
   А ще восьмикласників вразили унікальна чистота і дисципліна. «Цікаво було зазирнути за зворотній бік виробництва. Своїми очима побачити як виготовляється один з твоїх улюблених напоїв та яким чином потрапляє до тебе» - такі враження залишились у всіх учнів від музею та заводу «Coca-cola».  Наостанок, щоб учасники екскурсії не забули про свої враження, кожному з них були подаровані фото на пам’ять, зроблені на підприємстві.

Марія Михайлівна Хамандяк,
класний керівник 8 класу