Четвер, 15.11.2018, 02:33

Головна » 2018 » Листопад » 8 » Екскурсія у Львів
Екскурсія у Львів

Це незвичайне місто недаремно називають культурною столицею України, адже тут можна побачити найрізноманітніші пам'ятки культури, які зачаровують туристів з усього світу. Нашу екскурсію ми почали з Собору Святого Юра, багатовікової резиденції греко-католицьких архієпископів та патріархів. Храм справляє надзвичайне враження, а розташування собору на високому пагорбі тільки підкреслює його велич. Далі нашою зупинкою була гора Високий замок, де діти в захваті розглядали краєвиди Львова, які розкинулися перед їхніми очима. Зробивши незліченну кількість фотографій, ми вирушили до центру Львова подивитись та відвідати ті місця, що відкривались нам з найвищої точки міста: Домініканський та Вірменський собори, площу Ринок – справжнісіньке серце Львова, Оперний театр, міську Ратушу, Храм святих Ольги і Єлизавети, Латинську катедру, Успенський собор та багато інших історичних будівель. Крім того, побували ми і на Личаківськму кладовищі – одному з найстаріших і найпомпезніших меморіальних кладовищ , розташованих в Україні. Багато відомих діячів культури, представників духовенства, політичних і державних діячів знайшли тут свій останній притулок: письменники Іван Франко та Маркіян Шашкевич, оперна співачка Соломія Крушельницька, композитори Ігор Білозір та Володимир Івасюк. Також тут поховані Герої України генерал Сергій Кульчицький та Василь Сліпак, Герої Небесної Сотні – Володимир Бойків, Андрій Дигдалович, Богдан Ільків і наш Юрій Вербицький. Напередодні, 1 листопада, відзначали День Усіх Святих – день, коли вшановують пам'ять усіх померлих, тож і ми не залишилися байдужими і біля могили Юрія Вербицького хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх загиблих захисників нашої держави. Після насиченого екскурсійного дня учні із задоволенням скоштували популярні львівські страви і, звичайно ж, не обійшлось без солодощів – неперевершеного львівського шоколаду та різноманітних цукерок у Львівській майстерні шоколаду,а також філіжанки запашної кави у Львівській копальні кави. Ми всі неодноразово читали про історію та культуру Львова, дивились фото і відео, але лише побачивши його на власні очі, відчули цей неповторний ритм, ритм величного міста  і зрозуміли, чому ж стільки людей закохуються в нього.

Класний керівник 8-Б класу Ромась Ірина Василівна.

Переглядів: 11 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
БК© 2018