Фестиваль дитячої творчості «Вітражі» - 9 Червня 2016 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Четвер, 08.12.2016, 22:10

Головна » 2016 » Червень » 9 » Фестиваль дитячої творчості «Вітражі»
Фестиваль дитячої творчості «Вітражі»

Фестиваль дитячої творчості «Вітражі» його ідейний натхненник та організатор Тетяна Петрівна Кудько, практичний психолог Гнідинської школи, за сприяння дирекції навчального закладу присвятила Міжнародному дню захисту дітей. А сонячний четвертий день червня приязно зустрів гнідинську малечу біля фонтану, спеціально включеного до непересічної події. Все було передбачено відповідно до стилю проведення таких міроприємств: реєстрація учасників у вестибюлі школи, представлення програми та майстринь у конференц-залі, урочисте відкриття фестивалю у малому гімнастичному спортзалі. Там учасників вітали юні гімнасти, що займаються у цирковій студії. Це захоплююче дійство, яке підготувала керівник Ольга Володимирівна Галич разом зі своїми підопічними, вразило і дітей, і батьків.
   Захоплювало подих від виступу «повітряного акробата» четвертокласника Артема Ящука, акробатичних етюдів першокласниці Анни Галич, витонченого танцю у повітрі третьокласниці Валентини Савчук, ліричної композиції дуету Данила Добровольського (5-А клас) та Софії Майстренко (1-А клас), а також спільного дійства дівчаток-учасників студії. Першу лінійку майстер-класів відкривали три неперевершені майстрині: Ольга Олександрівна Атаманенко, Людмила Юріївна Гаврилюк і Вікторія Василівна Архипчук. Під їхнім керівництвом вчились робити витинанки, створювати 3-D аплікації і констрюювати іграшки з кульок-конструкторів. Маленькі учасники були просто неймовірні у своїй дитячій неповторності. Спортивні змагання складались з двох частин - це естафета та шаховий турнір. Одночасно працювала маленька творча студія аквагриму. Тетяна Богославець, студентка одного із столичних вузів, перетворювала наших учасників на маленьких чарівних метеликів, тигрів, вовчиків і принцес і створювала для дорослих, релакс-мехенді ( розпис хною частин тіла). У спортзалі Тетяна Петрівна Кудько організувала подорож до чарівної і захоплюючої невідомої країни. Чого там тільки не було: польоти на мітлі, кулькові мрії, кумедно вдягнутих людей і, звісно, позитивних і налаштованих на перемогу учасників. Команда хлопців аж ніяк не хотіла програвати команді дівчат. Та все ж таки, злагоджена робота, позитивна підтримка одна одної взяли своє - дівчата отримали беззаперечну перемогу. Навіть канат вони перетягнули швидко і затято.
    На шаховому турнірі теж не було просто. Володимир Юрійович Трощенко, керівник гуртка шахів, керував запеклою боротьбою серед чотирьох пар учасників, серед яких були не лише хлопці, а й дівчата. Всі переможці отримали від Володимира Юрійовича символічні нагороди.
    А далі був смачний обід, який приготували Ніна Григорівна Кудько, директор Гнідинської школи, Тетяна Петрівна Вакулюк, секретар школи, і восьмикласник Роман Ковальчук. Особливо смакували пиріжки із маком, що їх ще й встигла приготувати Тетяна Петрівна Кудько, а також запашна полуниця від родини Маринченків – Володимира Григоровича та Марії Трихонівни.
    Друга лінійка майстер-класів внесла свої корективи відразу. Учителі- майстрині, Олена Валеріївна Глухенька та Олеся Олесіївна Маринченко, вирішили об'єднатися, щоб діти змогли якомога більше навчитись. У їхньому кабінеті творились справжнісінькі дива - кольоровий пісок натирався з шаленою швидкістю, а квіти з гофропаперових турбочок розквітали на очах. Приємно, що на їхніх майстер-класах всім була робота: і малечі, і батькам. А поруч в гармонії, тиші і неповторній казковій атмосфері творила Наталія Григорівна Ковбаса зі своїми маленькими феями, які перетворювали солоне тісто у справжнісінькі шедеври мистецтва. Тут народжувались янголи, курчатка, підкови і, навіть, не повірите, сендвічі. От вам і геніальні можливості солоного тіста!
    Третя лінійка майстер-класів була завершальною. Тетяна Петрівна Кудько вчила створювати родинні обереги із єдиною метою – родинні зв’язки вічні, їх потрібно берегти, шанувати. А гаврики – балакуни, зроблені з паперу, створили веселу ауру дитячої безтурботності. Випускниця школи Яна Капустіна, сьогодні творча студентка, зібрала поруч себе спостережливих і зібраних учасників, які вчились ловити сни.
    До організації проведення фестивалю долучились також Богдан Сергійович Кудько (технічне забезпечення), Тетяна Станіславівна Богославець (дизайнерські розробки), Тетяна Василівна Біла (транспортне забезпечення), Тарас Сергійович Кудько (фото), Світлана Володимирівна Бугера (медична підтримка). Особливу допомогу надали депутат Бориспільської районної ради Антон Сергійович Мотрич та добродійка Катерина Анатоліївна Гончаренко – подарунки для всіх учасників дійства.
    Майстрині отримали Грамоти від організаційного комітету фестивалю із словами:
Творча праця і натхнення
Так необхідні в сьогоденні.
Радість вмієте Ви дітям дарувати,
Будні перетворювати в свята.
Хай джерело таланту не міліє.
У серці квітне Віра, Любов і Надія.

На фестивалі діти вчились творити і бути благодійниками. Кошти, що заплатили їхні батьки за участь, а це разом 750 гривень, були передані онкохворим дітям, якими опікується Благодійна організація «Краб».
Тож, до нових зустрічей на творчих «Вітражах».

Ніна Григорівна Кудько,
директорка Гнідинської школи