П`ятниця, 22.09.2017, 17:11

Головна » 2017 » Квітень » 10 » Гнідинці, гайда на танці!
Гнідинці, гайда на танці!

Намагаєтесь протистояти проти величезної індустрії розваг, яка бореться за увагу й інтерес вашої дитини? Прагнете досягти розвитку її соціальних навичок в час тотального онлайну? Не знаєте, як довести, що справжні друзі, справжні перемоги та справжні емоції – яскравіші за віртуальні, а краса, здоров’я й професійний успіх - це результат довготривалої роботи над собою?
  Ще древні греки знали: для формування гармонійно розвиненої особистості необхідне навчання не лише точним наукам, а й музиці та хореографії. Сучасні вчені пов’язують успіх дорослої людини саме з соціальними компетенціями, які формуються в дитинстві: вмінням будувати здорові стосунки з іншими, адаптуватись, виконувати різні ролі й функції в колективі.Тож заради успіху, краси і здоров’я всі гайда на ТАНЦІ!
   Хореографія – надзвичайне мистецтво, яке поєднує в собі фізичні навантаження, музичне й естетичне виховання, роботу з власними емоціями й почуттями. Погодьтеся, дитинство – унікальний час для того, аби оволодіти своїм тілом, збагатити свій руховий досвід, навчитися сприймати прекрасне й висловлювати свої почуття, слухати і чути ритм, розвивати дисципліну, витривалість, здатність працювати в колективі. Виступи перед публікою не лише сприяють розвитку впевненості у собі, але й дають можливість дитині оцінити важливість своїх зусиль і отримати справжнє задоволення від результатів своєї праці. А головне – вчитися танцювати ніколи не пізно!

Скажете, що в умовах села осягнути танцювальне мистецтво неможливо?! Відтепер це стало реальністю не лише для дітей, але й для дорослих! Молода й енергійна тренер Ганна Вячеславівна Спиридонова, випускниця Національного університету культури та мистецтв (за напрямком сучасного танцю), учасниця танцювальних вистав в Україні та закордоном, й віднедавна ще жителька нашого села, запрошує на навчання до колективу «DreamDance» дорослих та дітей різних вікових груп. Заняття проходять у Гнідинській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика (школярі та дорослі) та в дошкільному навчальному закладі «Веселка» (дошкільники). Головне гасло танцювального колективу:   «DreamDance» - здійсни свою танцювальну мрію», тож у кожній гнідинській родині може з’явитися свій неперевершений танцюрист.
   На заняттях з малюками тренер навчатиме базовим рухам класичного, народного та сучасного танців, в ігровій формі проводитиме розминку та розтяжку, готуватиме до колективних виступів. Школярі вивчатимуть основи хореографії, зокрема різні напрямки сучасного мистецтва, працюватимуть над досягненням високого рівня танцювальної техніки.
   У планах коллективу «Dream Dance» – не лише навчання, постановка яскравих номерів і регулярні тренування, але й участь у фестивалях та конкурсах, місцевих та обласних концертах й інших культурних заходах. Перший досвід публічного виступу молода команда «Dream Dance» вже отримала – колектив успішно виступив на концерті, присвяченому відкриттю меморіальної дошки вчителям Гнідинської школи. Діти отримали схвальні відгуки і овації від глядачів, були дуже задоволені виступом, тож тепер ще завзятіше готуватимуться до наступних виходів на сцену.

Для дорослих відкриті групи танцювального фітнесу. Пропонований тренером комплекс рухів розроблений для зміцнення окремих груп м’язів, покращення гнучкості тіла, стимуляції роботи серцево-судинної системи, поліпшення координації рухів і постави, а головне – це заряд енергією та гарним настроєм. Чи може щось принести більше користі для тіла і душі, зважаючи на територіальну близькість і доступність занять?!
   Бажаємо натхнення й розвитку новій танцювальній команді нашого села. Сподіваємося, що наші талановиті діти досягнуть значних висот і Гнідин стане місцем танцювальної творчості, а ми - очевидцями розвитку успішних танцювальних колективів, які прославлять свій рідний край.
   Запис до колективу «DreamDance» у групи для дорослих та дітей проводиться за тел.: 099 9635261. Здійсніть свою танцювальну мрію вже сьогодні!

Переглядів: 60 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
БК© 2017