Гра «Сокіл» («Джура») - 30 Квітня 2016 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Субота, 03.12.2016, 11:34

Головна » 2016 » Квітень » 30 » Гра «Сокіл» («Джура»)
Гра «Сокіл» («Джура»)

На базі Вишенської ЗОШ І-ІІІ ступенів 22 квітня 2016 року проводився І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед школярів Бориспільщини. Команду Гнідинської школи «Дужичі» спільно готували директор школи Ніна Григорівна Кудько, заступник директора з виховної роботи Любов Василівна Прядко, педагог-організатор Тарас Сергійович Кудько, вчитель історії В’ячеслав Віталійович Яременко, вчителі фізкультури Василь Гнатович Митяй та Олександр Сергійович Давидов, керівники гуртків Ольга Анатоліївна Шеповалова та Богдан Сергійович Кудько.
    Отож, наші дужі і треновані козаки та козачки демонстрували свої вміння, стріляти з пневматичної гвинтівки, надавати першу медичну допомогу, знання з історії козацтва, презентували справи національно-патріотичного напряму в рідній школі.
    «Смуга перешкод» для гнідинської команди у складі Тараса Тригуби, Аліни Безсонової, Дмитра Гончара, Олександра Омельченка, Артема Босого, Олени Чебан, Ігора Гелевешка, Івана Гущі виявилася не такою і загрозливою. Вони бігали по колоді, по купинах, по заданій траєкторії, долали бар’єри, хащі та завали, переносили потерпілих, повзали по-пластунськи, ходили «гусячим» кроком. Все це принесло команді ІІІ місце і «бронзові медалі».
   А перемога у конкурсі «Добре діло» стала хвилюючою! Восьмикласник Артем Босий та семикласниця Олена Чебан розповіли суддям про наші цікаві справи, пов’язані з національно-патріотичним напрямом, волонтерською та благочинною діяльністю. Це і побудова пам’ятника Герою Небесної Сотні Юрію Вербицькому, волонтерський пост учнів, які збирали на нього кошти, зустрічі із українськими воїнами, що захищають державу у Вітчизняній війні з Росією, та митцями Майдану, 74 кг зібраних кришечок для протезів пораненим воїнам, участь у фестивалі «Вітражі», кошти від якого збирали для онкохворих дітей.
   Ми презентували на розгляд журі збірку нарисів про всі наші «добрі діла» та буклет, лейтмотивом у якому стали рядки директора школи:
«Добро починається з кожного нас –
Україна, громада, родина і клас.
Добро починається з тебе…
Когось підтримка – це твоя потреба».

Організатори військово-патріотичної гри – відділ освіти Бориспільської райдержадміністрації, відділ молоді та спорту, Бориспільський районний будинок дитячої та юнацької творчості, розробили Положення про її проведення, передбачили цікаве, захоплююче і надзвичайно потрібне школярам змагання.

Переглядів: 68 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2016  »