Конкурсно-розважальний вечір „Смійтеся на здоров’я!“ - 17 Квітня 2012 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Четвер, 08.12.2016, 22:01

Головна » 2012 » Квітень » 17 » Конкурсно-розважальний вечір „Смійтеся на здоров’я!“
Конкурсно-розважальний вечір „Смійтеся на здоров’я!“
Конкурсно-розважальний вечір „Смійтеся на здоров’я!"

глядачі на святіПротягом декількох століть в багатьох країнах світу існує традиція – в перший день квітня жартувати один над одним. Коли і де виник цей звичай, ніхто точно не знає. Одні приписують народження цього свята Стародавньому Риму, де в середині лютого відзначався День дурнів, інші вважають, що свято виникло в Стародавній Індії, де 31 березня відзначали свято жартів. Тож бачимо, що немає різниці, в який день сміятися, головне пам’ятати, що посмішка прикрашає обличчя і зміцнює здоров’я.
  6 квітня учні, вчителі, батьки, випускники зібралися в актовій залі школи, щоб у дружньому колі відпочити, розважитися, підняти свій настрій з учасниками конкурсно-розважального вечора „Смійтеся на здоров’я!".

Свято розпочали п’ятикласники, які не тільки показали свої акторські здібності в сценці „Мілена", а ще й підготували несподіванку для всіх глядачів. Родина Ткаленків запросила на
Джей Бакі

Джей БакіАлла Демінська, Джей Бакісвято відомого американського музиканта і композитора, автора 75 книг по теорії гри на скрипці, домбро, гітарі, банджо, мандоліні, басі Джея Бакі. Присутні в залі мали можливість почути у виконанні музиканта американську народну музику „Кантрі", яку він виконав на банджо та власні твори, що прозвучали на скрипці та домбро. Джей представив глядачам унікальний інструмент, виготовлений нещодавно на Львівській фабриці „Трембіта" і вперше зазвучав в Україні на сцені Гнідинської школи, це - арфа-гітара. Своїм голосом зачаровувала слухачів співачка Алла Демінська, яка виконувала хіти американської та української естради.
червона шапочка у виконанні 8 класу   Підтверджуючи слова відомого китайського філософа Конфуція „Скаржитися на неприємну річ – це подвоювати зло; сміятися з неї – це нищити його", учні 8 класу представили твір Євгена Дударя „Червона Шапочка". Дев’ятикласники сценкою „6:0"  вкотре довели, що сміх, як сонячне проміння, проникає у всі сфери нашого життя і, навіть, така серйозна тема, як кохання, не обходиться без посмішки. У виконанні учнів 10 та 11 класів прозвучали веселі пісні „Верба" та „Сірожене пирожене". Яскравим був виступ семикласників, які  інсценізували гумореску Павла Глазового  „Тарас Бульба у Києві", піднімаючи болючі проблеми нашого часу. Цікавою та насиченою була і конкурсна програма, яку підготували учні 5-11 класів.

То ж давайте сміятися! Хай сміх освітлює обличчя, хай допомагає нам стати щасливими, досягти успіху, здобути освіту, стати заможними, знайти своє кохання, жити з вірою у серці, що краще буде всім, а не лише комусь. Смійтеся на здоров’я!
Гелевешко Т.М., заступник директора  з виховної роботи

Собітов Іван, Ільчик АндрійПалаус Олексій, Вікторія ВенедиктоваТетяна Миколаївна ГелевешкоГорбуля Олексій і Сошніков Андрій

Переглядів: 540 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/1
«  Квітень 2012  »