Мандруючи Чумацьким шляхом. - 9 Липня 2015 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Субота, 03.12.2016, 11:38

Головна » 2015 » Липень » 9 » Мандруючи Чумацьким шляхом.
Мандруючи Чумацьким шляхом.

Із 2 червня розпочав свою роботу пришкільний оздоровчий табір із денним перебуванням дітей «Чумацький шлях». Протягом 14 днів учні початкових класів Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика подорожували сузір’ями Чумацького шляху, відкривали нові «планети» та здобували нові знання і навички. Та перш ніж розповідати про нашу незвичайну подорож, дякуємо за фінансову підтримку в організації відпочинку молодших школярів сільському голові села Гнідина Олександру Йосиповичу Лазаренку, депутатам сільської ради, християнській общині «Віфанія», родині Зайчишиних.
    Мандруючи «Чумацьким шляхом» свої творчі організаторські здібності демонстрували Оксана Анатоліївна Мосійчук та Анастасія Ігорівна Барна, вчителі перших класів. Впевнено та переконливо проводили виховні заходи вихователі Олена Валеріївна Глухенька та Валентина Михайлівна Гелевешко.
На варті дитячого здоров’я відповідально несла свою службу Світлана Володимирівна Бугера, складаючи меню для дітей. Василь Гнатович Митяй щоденно збирав «астронавтів» на ранкову зарядку, бо без тренувальних вправ в космосі робити нічого. Смачні сніданки та обіди готували Валентина Леонідівна Рой, Валентина Вікторівна Солонинко тв. Зоя Олексіївна Афоніна.

Розпочали ми свою роботу з екскурсії на ферму «У Карасика». Всі зручно влаштувались в шкільному автобусі, на якому Сергій Олексійович Кудько без перешкод нас доставив на справжнісіньку «Планету тварин»: племінні коні,дикі лебеді, свині страуси, лами, ведмеді та чарівна мавпочка, яка дуже любить ласувати бананами та відбирати телефони. Ми ж приїхали з гостинцями і для мавпочки, і для лебедів. Найбільшою радістю для дітей була можливість пострибати на батуті та відвідати ігровий майданчик.
   Кожен астронавт повинен швидко орієнтуватись у будь - яких ситуаціях. Анастасія Ігорівна Барна провела інтелектуальні змагання між загонами «Зорепад» та «Зоряні мандрівники» з безпеки життєдіяльності «Коли я сам вдома». І виявилося, що кожен цілком може залишитися сам вдома і долати будь-які труднощі. А тим більше, що наступного дня кухарі Валентина Леонідівна Рой та Валентина Вікторівна Солонинко навчали готувати вареники з сиром, а згодом і спекти піцу. Ось як цей день згадує Владислав Тіпа, учень 5 класу: «Ми з нетерпінням чекали десятої години, коли розпочнеться майстер-клас з випікання піци. Одягнувши фартухи та озброївшись качалками, отримали шматок тіста і розпочали імпровізувати: сосиски, помідори, твердий сир… Ледь дочекались обіду, щоб покуштувати свій витвір. Піца вийшла на славу. Дякую всім, хто організував табір. Це незабутні враження на все життя».
    Надовго залишиться у дитячих спогадах рибалка. Загін «Зорепад» зловив аж 15 рибин, а «Зоряні мандрівники» - дві великі жаби. «…Хоч я не зловив ніякої риби, але я отримав море задоволення…» - пише у своїх спогадах про цей день Аркадій Хмельницький. Не менше захоплення від рибалки було і в батьків, які допомагали в цій поїздці – Федора Олексійовича Попандопула та Євгенія Миколайовича Коржа.

Не менш цікавим був день «Планета моди», де кожен зміг продефілювати у власноруч зробленому костюмі по подіуму: «… моє вбрання було зроблене з пакетів та кольорового паперу. Я завжди мріяла стати дизайнером одягу і ось моя мрія здійснилася – моя модель, хоч на малесенькому, але все ж таки подіумі». - згадує про улюблений день у таборі Аліна Жиленко.
    Не було б дозвілля захопливим без керівників гуртків. Олександр Сергійович Давидов – керівник гуртка «Козацький гарт», тричі на тиждень організовував цікаві спортивні ігри та змагання між загонами, що допомогло згуртувати дітей та загартувати їх.
   Юлія Анатоліївна Павлівська, керівник хорового гуртка, вчила з дітьми пісні та організувала концерт «Пісенний зорепад», де кожна дитина відчула себе талановитою.
   Ольга Олександрівна Атаманенко, керівник гуртка «Оберіг», навчила виготовляти обереги для себе та родини і розкрила секрет писанки. Діти мали можливість розписати і створити свій магічний візерунок.
Ольга Анатоліївна Шеповалова розвивала естетичний смак вихованців за допомогою образотворчого мистецтва. Кожен у своїх малюнках, виробах з картону, бісеру зміг торкнутися до прекрасного та відчути творчий політ фантазій.

Багато сил і вчительського уміння доклали О.В. Глухенька та О.А. Мосійчук, щоб вихованці отримали позитивні емоції, створюючи колажі у майстер-класах «Мої захоплення» та «Квіткове дерево». А на великий танц-пол запрошували дітвору семикласниця Юлія Буркацька, В.М. Гелевешко та автор цих рядків.
Завітали до нас і актори Київського театру «Дивограй» з інтерактивною виставою для дітей «Пеппі Довга Панчоха». Діти разом з Пеппі шукали скарби, долаючи складні перешкоди, розв’язуючи логічні задачі та відгадуючи загадки.
Табірна зміна закінчилась, а у вестибюлі початкових класів Гнідинської школи протягом літа можна познайомитись із малюнками, виробами мандрівників Чумацьким шляхом.

Ганна Володимирівна Сукач,
начальник табору «Чумацький шлях»

Переглядів: 245 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Липень 2015  »