Місячник правових знань - 17 Грудня 2013 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Вівторок, 06.12.2016, 16:05

Головна » 2013 » Грудень » 17 » Місячник правових знань
Місячник правових знань

З 15 листопада по 16 грудня 2013 року у Гнідинській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика проходив Місячник правових знань, який проводили Любов Василівна Прядко, заступник директора з виховної роботи та Вячеслав Віталійович Яременко, вчитель правознавства.
      Знати, розуміти і дотримуватися своїх прав, не порушувати права інших, виконувати свої обов’язки вчилися наші учні. Для них було проведено цікаві зустрічі, акції та заходи.
    Викладач історії та правознавства університету «Крок» (м.Київ) Наталія Іванівна Панченко завітала до учнів 8-11 класів із лекцією «Права людини в Україні». Спілкування виявилося досить жвавим і пізнавальним: учні переглянули презентацію, ділилися
своїми знаннями і думками, брали участь у невеличкій вікторині - Олександр Чайка, Микита Малов, учні 9 класу, та Ілля Коцюба, учень 8 класу, отримали нагороди, як найерудованіші юні правознавці.
     Молодші школярі зустрічалися з провідним фахівцем Бориспільського районного відділу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Київській області, капітаном служби цивільного захисту Юрієм Григоровичем Пацюком та начальником пожежної частини с.Гнідин Миколою Романовичем Кривошеєм, який і організував таку зустріч. Крім того, малюки мали змогу переглянути мультиплікаційні фільми, які розповідали про права дітей та бережливе ставлення до свого життя. Старшокласники також переглядали відеоролики і презентації відповідної тематики. Для них було проведено тематичну лінійку «Гіркий досвід», приурочену до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, яку підготували учні 7 класу разом із класним керівником Вікторією Володимирівною Мазуренко та усний журнал «Твої права», який підготували одинадцятикласники під керівництвом Марії Михайлівни Хамандяк.
   Також у школі діяла виставка плакатів з техніки безпеки, прав дитини і недопущення насильства у сім’ї. Медсестра школи Світлана Володимирівна Бугера для дівчат 8-11 класів прочитала міні-лекцію «Рання вагітність та її негативні наслідки». Класні керівники, класоводи провели бесіди з техніки безпеки.
    Цікавою була зустріч учнів школи з соціальним працівником Гнідинської сільської ради Наталіє Олександрівною Давидюк, яка провела у навчальному закладі акцію «16 днів без насильства». Вона змістовно і цікаво розповіла про цінність людського життя, про взаємостосунки між людьми. Наталія Олександрівна демонструвала уривки з фільмів, ролики, фотографії Ніка Вуйчіча, матері Терези і на прикладі таких всесвітньовідомих людей переконувала про важливість життя та індивідуальність кожної дитини.

Любов Прядко,
заступник директора з виховної роботи,
вчитель історії і правознавства

Переглядів: 267 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0