Понеділок, 16.07.2018, 02:27

Головна » 2018 » Липень » 12 » Мовний табір «Friends»
Мовний табір «Friends»

Із 13 по 27 червня 2018 року в Гнідинській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика працював пришкільний мовний табір «Friends». Це був водночас і незвичайний формат, і виклик для нас - вчителів англійської мови. Адже до сьогодні в нас не було досвіду проведення таких заходів. Тож, зібравшись з силами та думками, ми радо зустріли хлібом-сіллю волонтерку з далекої  Канади Сару Леткемен (Sarah Letkeman).

Кожен табірний день був присвячений окремій темі: «Україна», «Канада», «Здоровий спосіб життя», «Захист навколишнього середовища», «Моя родина», «Подорожі», «Різноманітний світ професій», «Види хвороб та їх лікування». Також учасники літнього мовного табору ходили на пікнік, зустрічалися з послом Королівства Бельгія Люком Якобсом, спілкувалися по скайпу  з українським емігрантом з Канади Andriy Yashchynsky і навчалися надавати першу невідкладну допомогу разом із інструктором-рятувальником Людмилою Макаровою.

Заняття проводилися англійською мовою, що дало змогу кемперам вдосконалити навики сприйняття й використання іноземної мови. Ми застосовували різноманітні форми роботи: ігри, пісні-руханки, перегляд тематичних відео, розв’язування кросвордів, дискусії, робота з QR-кодами, квести, проектні роботи, спортивні ігри.

В останній день табору учні вирішили зробити Сарі сюрприз, кожен підготував сувенірчик на згадку про себе та Україну.

Це був неоціненний досвід для всіх нас – вчителів, учнів. Ми дуже вдячні волонтерці Sarah Letkeman за її внесок у розвиток наших дітей. У далеку Канаду Sarah  повезла подарунки дітей і вишиванку, презентовану дирекцією школи. Дякуємо голові батьківського комітету школи Аллі  Петрівні Майстренко за допомогу в організації табору, Оксані Володимирівні Тригубі за проведення майстер-класу з приготування вареників, найсоліднішій учасниці англомовного табору пані Наталії Дмитренко за цікаві подарунки стилю хенд-мейд, директору школи Ніні Григорівні Кудько за моральну і фінансову підтримку.

Олена Валентинівна Корбут та Альона Вікторівна Шум – вчителі англійської мови Гнідинської ЗОШ І-ІІІ  ступенів імені Петра Яцика

Переглядів: 7 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
БК© 2018