Навчально-практичний тренінг «Міжнародні стандарти якості діяльності громадсько-активної школи» - 5 Лютого 2015 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Четвер, 08.12.2016, 04:01

Головна » 2015 » Лютий » 5 » Навчально-практичний тренінг «Міжнародні стандарти якості діяльності громадсько-активної школи»

27 січня 2015 року навчально-методичним кабінетом виховної роботи та позашкільної освіти Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» спільно з Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» було проведено навчально-практичний тренінг «Міжнародні стандарти якості діяльності громадсько-активної школи» за проектом «Розвиток громад в Україні шляхом упровадження програми «Школа як осередок розвитку громади»..
    У роботі тренінгу взяли участь:
    Бачинська Євгенія Миколаївна, в.о. ректора КНЗ КОР «КОІПОПК», кандидат педагогічних наук, доцент;
    Боярчук Ольга Іллівна, завідувач навчально-методичним кабінетом виховної роботи та позашкільної освіти КНЗ КОР «КОІПОПК»;
    Микитюк Людмила Володимирівна, методист навчально-методичним кабінетом виховної роботи та позашкільної освіти КНЗ КОР «КОІПОПК»;
    Устич Юлія Петрівна, методист навчально-методичним кабінетом виховної роботи та позашкільної освіти КНЗ КОР «КОІПОПК»;
    Некраш Людмила Миколаївна, тренер Всеукраїнського фонду «Крок за кроком». Всього присутніх – 35 осіб.
    Гнідинську школу представляли директор навчального закладу Ніна Григорівна Кудько, заступник директора з виховної роботи Любов Василівна Прядко, соціальний педагог Вікторія Володимирівна Мазуренко, педагог-організатор - Тарас Сергійович Кудько.

Під час роботи навчально-практичного тренінгу були розглянуті такі питання:
• 10 характеристик успішної громадсько-активної школи;
• модель громадсько-активної школи;
• міжнародні стандарти якості діяльності громадсько-активної школи;
• самооцінювання діяльності ГАШ за стандартом «Розвиток громади».

У ході практичної частини учасники тренінгу взяли активну участь у рольовій грі «Оціни роботу школи». Відпрацювали вміння та навички роботи фасилітатора та координатора. А також отримали навчально-методичну літературу (за підтримки Всеукраїнського фонду «Крок за кроком»):
«Міжнародні стандарти якості діяльності громадсько-активної школи»;
«Посібник кейс стаді».

Переглядів: 181 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0