Незнайко з квіткового міста - 14 Березня 2013 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Четвер, 08.12.2016, 04:00

Головна » 2013 » Березень » 14 » Незнайко з квіткового міста
Незнайко з квіткового міста

Вперше з Незнайком юні читачі зустрілись рівно шість десятиліть тому. Так-так, саме в лютому 1953 року український журнал «Барвінок» на своїх сторінках помістив перші розділи роману-казки московського письменника Миколи Носова «Пригоди Незнайка та його товаришів». Цікаво, що писалась книга в Білокам’яній, а казкові події, змальовані в ній, розгортались на тлі мальовничих околиць Ірпеня, де пройшли дитинство і юність автора. Багато води відтоді збігло, але час лише підтвердив, що персонажі справжніх літературних творів ніколи не старіють і не втрачають свою актуальність.
    Переконались у цьому і глядачі, які завітали 11 березня до актової зали Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика на чергову прем’єру шкільного театру «Велес» − виставу за твором Миколи Носова та сценічною редакцією Олени Ковалько «Незнайко з квіткового міста». Переповідати сюжет п’єси – справа невдячна. Та й навіщо? Адже це була лише прем’єра. Зазначимо – дуже вдала! Адже викликала море емоцій у глядачів – учнів початкових класів, які на все реагують безпосередньо і щиро, бо ще не навчились, на відміну від дорослих, імітувати свої почуття і переживання. Хоча й дорослих, серед яких були навіть члени журі районного конкурсу шкільних театрів Світлана Анатоліївна Галатенко та Алла Георгіївна Кравчун, яскрава гра юних акторів Антона Машенцева (Незнайко), Насті Чепурко (Топік), Девіда Іщука (Знайко), Івана Лазоренка (Квітик), Айрух Рустамової (Поспішайко), Юлії Буркацької (Мушка), Ірини Бондар (Кнопочка), Віталія Скакуна (Гвинтик), Олександра Андрусенка (Шпунтик), Максима Іващенка (Пончик), Олександра Галатенка (Пілюлька), Яни Тіпи (Гусля), Аліни Безсонової (Зірка), Каріни Чайки (Медсестра), Дмитра Бабія (Тюбик) і Тараса Тригуби (Гунька) байдужими не залишила.
  Бачите, скільки цікавих і навіть загадкових персонажів, які упродовж сорока п’яти хвилин завдяки головному герою, Незнайку, постійно потрапляють у кумедні ситуації і завжди знаходять із них правильний вихід. Додайте сюди ще чудові декорації, вдале музичне оформлення та оригінальні і навіть дещо екстравагантні акторські костюми, придумані і підібрані художнім керівником, режисером і постановником спектаклю Ганною Володимирівною Буркацькою. А все оце разом і подарувало публіці яскраве сценічне дійство.
    Відчуваю, наші читачі уже заінтриговані і навіть починають шкодувати, що не побачили виставу на власні очі. Не хвилюйтесь, ми ж розповіли лише про прем’єру, спеціально не розкриваючи її зміст. Отож, коли актори з «Велесу» наступного разу даватимуть «Незнайка з квіткового міста», завітайте до шкільної актової зали – отримаєте справжню насолоду. Незалежно від того, скільки вам років. Не вірите? Тож прийдіть і переконайтесь самі.
Вероніка Парубець

Переглядів: 376 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/1