Понеділок, 16.07.2018, 02:31

Головна » 2018 » Червень » 24 » Нові крісла в актовій залі
Нові крісла в актовій залі

Неочікуваний подарунок напередодні проведення випускного вечора отримала Гнідинська школа від Миколи Григоровича Гузенка. Очільник «Спілки ветеранів-керівників Дарницького району м.Києва», наш односелець презентував разом зі своїми друзями у актову залу м’які зручні крісла.

Три маршрути до столиці зробив своєю машиною завгосп школи Володимир Григорович Маринченко, щоб  разом з Миколою Васильовичем Третяком та педагогами навчального закладу завантажити та розвантажити такі потрібні речі. А потім вчителі-предметники перекваліфікувалися у столярів та слюсарів, бо виникла необхідність скріпити крісла дерев’яними рейками. Тож 22 червня вправні руки Тараса Сергійовича Кудька,Олександра Сергійовича Давидова, Вячеслава Віталійовича Яременка, Андрія Олександровича Кудька протягом дня виконали всю необхідну роботу, щоб актова зала засяяла новими барвами від зручних місць для сидіння. Учні-випускники, які активно проводять репетиції прийдешнього свята, були в захопленні від злагодженої праці своїх учителів.

Вразила дирекцію школи і група ініціативних матерів учнів 3-Б класу, очолюваних Анною Леонідівною Шевченко разом із класоводом Людмилою Валентинівною Балутою. Вони запропонували дозволити їм (!!!) попрати тюль з вікон актової зали, взявши на свої плечі  значну частку роботи працівників школи. А це важка і клопітка справа – довести до ладу  25 метрів ніжної тканини та 40  метрів складного ламбрекену. Але Леся Анатоліївна Краєвська, Тетяна Володимирівна Сологуб,  Ірина Юріївна Підчібій, Оксана Михайлівна Петриченко, Оксана Максимівна Перестенко, Юлія Анатоліївна Рой, Дар’я Дмитрівна Мішина, Тетяна Іванівна Чулова прали, відбілювали, відпарювали, прасували, були «альпіністками» заради одного – створити комфорт і учням навчального закладу, і вчителям, і гостям, і собі.

Такі спільні справи небайдужих односельців, вчителів, батьків роблять шкільну родину та сільську громаду міцнішою, стають прикладом для тих, кого народжуємо і виховуємо.

Про це нагадує всім нам зі сторінок педагогіки італійка Марія Монтессорі: «Дітей вчить те, що їх оточує».

Кудько Ніна Григорівна, директор школи

Переглядів: 19 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0