Останній дзвоник в Гнідинській школі. - 27 Травня 2016 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Субота, 03.12.2016, 11:38

Головна » 2016 » Травень » 27 » Останній дзвоник в Гнідинській школі.
Останній дзвоник в Гнідинській школі.

Останній дзвоник 2015-2016 навчального року у Гнідинській ЗОШ I-III ступенів імені Петра Яцика востаннє запросив на шкільну лінійку випускників разом із першою вчителькою Лідією Григорівною Залозною та класним керівником Надією Семенівною Олексійчук. Вся громада, яка прийшла на свято, насамперед пом'янула тих, хто приніс нам Перемогу у 1945 році, тих, хто був учасником українського визвольного руху і боровся проти фашистської та московської окупації, тих, хто навіки зарахований до Небесної Сотні, тих, хто загинув в ході нинішньої Вітчизняної війни проти російської агресії, захищаючи цілісність і державний суверенітет України.
    Ведуча свята - директорка школи Ніна Григорівна Кудько вручила відмінникам навчання похвальні листи, а Варварі Лавренюк (4-А клас), Анні Туренко (4-Б клас), Оксані Шевченко (9 клас), Тарасу Тригубі (10 клас) стипендію Петра Яцика від освітньої фундації Петра Яцика (Канада).
   Учням, батькам, вчителям, спонсорам було вручено загалом 232 подяки і грамоти. Долучився до нагородження і сільський голова села Гнідина Олександр Йосипович Лазаренко. Він разом із добродійкою Катериною Анатоліївною Гончаренко ще й фінансово підтримали учнів, переможців районних предметних олімпіад, призерів спортивних змагань та різноманітних конкурсів, переможців рейтингового змагання між класами у навчальному закладі. Почесними грамотами директорка школи дякувала за допомогу сільському голові, секретарю сільської ради Валентині Михайлівні Норець,старшому інспектору поліції Олександру Миколайовичу Здору, депутату Бориспільської районної ради Антону Сергійовичу Мотричу, депутату Гнідинської сілької ради Юрію Анатолійовичу Набоченку, випускнику школи Валентину Валентиновичу Бондаренку, добродію Дмитру Івановичу Дячуку.
    Окрасою свята стали виступи учасників циркової студії, якою керує Ольга Володимирівна Галич. А номер, де головними виконавцями були Данило Добровольський (5-А кл.) та Софія Майстренко (1-А кл.) викликав шквал аплодисментів.
   На святі учням 11 класу вручили атестати про загальну середню освіту. Схвильовані підходили до директорки школи разом з родинами Анна Гуль, Анна Козинець, Микита Малов, Борис Шапко. Християнська община "Віфанія" потурбувалась, щоб згідно з традицією кожен випускник отримав подарунок-будильник. А депутат Бориспільської районної ради Юлія Андріївна Кияшко спільно з О.Й.Лазаренком та Ю.А.Набоченком зробили все необхідне, щоб у кожного одинадцятикласника була книга Володимира Гонського "Людина і нація. Час воїнів." Балкон над входом до школи чекав, коли випускники, піднявшись на нього, випустять у мирну небесну блакить символ дитинства-різнобарвні кульки. Мелодію останнього дзвоника для всіх "зіграли" одинадцятикласник Микита Малов та першокласниця Марія Оберемко. Він і запросив учнів та гостей на останній урок та посмакувати морозивом, яким традиційно пригощає двічі на рік шкільну родину Олег Миколайович Гаврилюк.
   Шкільне подвір'я того дня ще довго не вщухало, наповнене розмаїттям вишиванок, емоцій, квітів...

Переглядів: 100 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2016  »