Партнерство - 7 Квітня 2014 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Четвер, 08.12.2016, 04:00

Головна » 2014 » Квітень » 7 » Партнерство
Партнерство

Спільний проект Київського Палацу дітей та юнацтва та Дитячої громадської організації «Парламент дітей міста Києва», що називається «Палац + діти: формула успіху», реалізувався у Гнідинській школі 1 квітня. Цей день педагоги та гуртківці Палацу, лідери районних рад старшокласників Учнівської ліги Києва, зробили незабутнім і яскравим, емоційним і наповненим творчими здобутками щодо самовизначення гнідинських школярів у світі майбутньої професії, сфери інтересів, свідомого ставлення до особистісної реалізації та зростання.
Методисти Київського Палацу дітей та юнацтва Олександра Валеріївна Долгова, Валерія Валеріївна Ткачук привезли з собою команду професіоналів, які, працюючи з учнями від першого до одинадцятого класів, створили умови для виконання ними нових соціальних ролей.

Психолог Галина Миколаївна Морміль провела для старшокласників тренінг «Ефективна комунікація», а керівник гуртка «Молодіжне лідерство» Ольга Василівна Сизоненко брей-ринг «У світі майбутньої професії». Керівник бізнес-центру Палацу Олена Олександрівна Шапоренко зацікавила школярів майстер-класом «Секрети кінозйомки». Інтерактивну ігрову програму для молодших школярів презентувала Євгенія Костянтинівна Таку. Майстер-клас «Умілі рученята» організували і провели Наталія Юріївна Моргун та Євгенія Михайлівна Горділа. «Природний фільтр» - це майстер клас від Наталії Олександрівни Наконечної та Наталії Василівни Завадської для учнів 5-8 класів. Тренінг-вікторину «Цікава зоологія» підготувала Анастасія Сергіївна Саакян.

Основам і секретам травоплетіння для створення диво-пташки на майстер класі вчила Ганна Володимирівна Петриненко. Молодші школярі зробили цікаві сувеніри під керівництвом Лариси Михайлівни Рибальченко. Спортивні змагання, ігрову програму проводили старшокласники Учнівської ліги Києва. А виступ народного художнього колективу – Ансамблю народної музики «Первоцвіт» під керівництвом запального Олександра Олександровича Лисича зірвав шквал аплодисментів. Юні співаки вкотре підтвердили милозвучність, глибину, розмаїття такої відомої і невідомої української пісні.

Весь проект, що тривав близько чотирьох годин, фільмували керівник телестудії Мирослава Анатоліївна Забродська та оператор Володимир Петрович Кулак.
Гості після напруженої діяльності познайомились з напрямами роботи Гнідинської школи, що її презентувала директор Ніна Григорівна Кудько. Відвідали шкільні музеї, де для них провели екскурсії завідуючі Любов Василівна Прядко (Музей Бойової Слави), Любов Василівна Ярошенко (етнографічний музей «Берегиня»), Ганна Володимирівна Сукач (Музейна кімната Петра Яцика). Дякуючи педагогам та старшокласникам з Києва, директор вручила креативні закладинки для книг із віршами Тараса Шевченка (їх навчальному закладу подарував до 200-річчя поета Благодійний фонд «Велика родина»), а також солодощі, які передав гостям місцевий підприємець, що опікується життям шкільної громади, Олег Миколайович Гаврилюк.

Віримо, що креативний проект «Палац + діти: формула успіху» стане сходинкою до встановлення партнерських стосунків, активної суспільно-значущої роботи з метою сприяння соціалізації та активним залученням школярів до процесів розвитку молодіжної політики на території України.

Ніна Григорівна Кудько,

директор Гнідинської школи