Партнерство. - 15 Грудня 2014 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Вівторок, 06.12.2016, 16:06

Головна » 2014 » Грудень » 15 » Партнерство.
Партнерство.

Учнівська делегація з Кіровської школи, очолювана вчителькою географії Оленою Михайлівною Савків та педагогом–організатором Ганною Іванівною Щербиною, відвідали Гнідинську школу 2 грудня.
    Кіровчани, а це були групи школярів, які досліджують історію та літературу рідного краю та представники учнівського самоврядування, мали на меті познайомитись із роботою музеїв нашої школи та напрямами діяльності учнівського об’єднання «Віче».
    Про історію його виникнення, напрацювання, здобутки розповіла гостям заступник директора з виховної роботи Любов Василівна Прядко, презентувавши їм на згадку примірники газети для Гнідинської сільської громади «Срібна підкова», де були публікації про участь учнівської громади у буднях і святах Гнідина.
    У Музеї Бойової Слави учитель історії В’ячеслав Віталійович Яременко розповів про історію його створення, представив актуальні в нашому сьогоденні проекти учнівської пошукової роботи. Учителька англійської мови Ганна Володимирівна Сукач провела екскурсію в Музейній кімнаті Петра Яцика, де кіровські школярі познайомились із сторінками життя відомого мецената, пересвідчились у його бажанні допомагати Україні утверджувати мову та фінансування українських студій у найпрестижніших університетах світу.
    Директор школи Ніна Григорівна Кудько, запросивши гостей на Вічевий майдан, презентувала юним дослідникам рідного краю історію села Гнідина та школи. У Музейній кімнаті Павла Платоновича Чубинського представила проект «Чубинський і Гнідин», де розповіла про візити відомого етнографа у рідне село, записані казки, що увійшли у ІІІ том його вагомої праці – «Трудов етнографічно-статистичної експедиції в Західно-Руський край».
    Провела вона і екскурсію в етнографічному музеї «Берегиня», де експонати, що зроблені руками гнідинців і дбайливо доглянуті учнями і вчителями, посвідчили багаторічну роботу колективу школи і сільської громади.
    Повагу до громади школярі Кіровської школи висловили відвіданням парку імені Тараса Шевченка, де вклонилися Великому Кобзареві.

Переглядів: 231 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2014  »