Разом з ПриватБанком навчаємось фінансової грамотності вже в школі - 15 Грудня 2014 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Вівторок, 06.12.2016, 16:07

Головна » 2014 » Грудень » 15 » Разом з ПриватБанком навчаємось фінансової грамотності вже в школі
Разом з ПриватБанком навчаємось фінансової грамотності вже в школі

Нещодавно до Гнідинської школи завітали за сприянням голови Громадської організації «Патріотичні сили України» Валерія В’ячеславовича Вавілова із цікавою пропозицією представники «ПриватБанку» - керівник напрямку «Юніор Банк і Агентська сітка» Олена Віталіївна Сокур та спеціаліст із технічного оформлення Світлана Василівна Тиходюк.
Вони запрошують всіх учнів школи від 1 до 11 класу до співпраці в проекті ЮніорБанк. Освітня програма ЮніорБанку стартувала в Україні 2009 року. Сьогодні ЮніорБанк працює в нашій та інших країнах, об'єднуючи вже понад 500 000 школярів.
Пропонуємо батькам гнідинських учнів звернення представників ПриватБанку:
- Картка ЮНІОРА – це перший крок до фінансової грамотності Вашої дитини! З нею вона навчиться користуватися банківськими послугами, а також розумно розпоряджатися кишеньковими грошима.
Картка ЮНІОРА дозволяє дітям:
• отримати банківську освіту на сайті www.juniorbank.ua;
• відвідувати тренінги, що присвячено банківським послугам, і навчатися в БізнесШколі, де викладають топ-менеджери ПриватБанку;
• отримувати бонуси в разі оплати товарів у магазинах – партнерах програми лояльності «Бонус Плюс»;
• брати участь у змаганнях, конкурсах та акціях від ЮніорБанку, а також в акції «Мрії здійснюються»;
Програма фінансової грамотності ЮніорБанк принципово відрізняється від звичних шкільних програм і курсів. Перш за все, це захоплюючий, цікавий матеріал, мультфільми, презентації, ділові ігри і навіть соціальна мережа юних банкірів. Школярі Бізнес-Школи отримують знання про банківську справу, вчаться заробляти гроші та вивчають закони їх економії, навчаються ораторському мистецтву, секретам ведення успішних переговорів та отримують безліч інших знань, які деякі люди здобувають протягом всього життя.
Учні школи вивчають не лише теорію, а й практично навчаються як користуватись банкоматами, терміналами самообслуговування, розраховуватись картою. Їхня особиста безкоштовна карта Юніора випускається лише за згодою батьків та повністю контролюється ними за допомогою смс-інформування.
Карта ЮНІОРА – це банківська карта ПриватБанку, створена спеціально для школярів віком від 6 до 17 років, яка дозволяє контролювати рівень відвідуваності школи та навчання фінансовій грамотності.
Які послуги Ви отримуєме разом з картою Юніора?
- Контроль кишенькових витрат дитини через SMS та Інтернет-банк «Приват24»;
- Можливість у будь-який час поповнити картку у відділенні ПриватБанку або через Інтернет-банк Приват24 не виходячи з дому; налаштувати регулярний переказ коштів з Вашої картки на Картку ЮНІОРА;встановити розмір кредитного ліміту або визначити ліміт денних витрат за карткою.
- Захист та безпека кишенькових коштів, навіть у випадку втрати карти;
- «Запасна кишеня» для дитини в поїздках по країні та за її межами;
- Контроль відвідування уроків дитиною в навчальному закладі.
Карта ЮНІОРА випускається БЕЗКОШТОВНО у прив’язці до карти батька або мами. Що ПриватБанк пропонує школі?
1) Встановлення терміналу
2) Випуск карт Юніора учням
Встановлення терміналу в школі дозволить фіксувати час перебування учнів в стінах школи(вхід/вихід) за допомогою зчитування карти ЮНІОРА. Директор школи отримує зведений звіт про відвідуваність учнів (дані про учнів в розрізі класів вноситимуться один раз). Батьки отримують смс про відвідуваність занять дитиною.
Перший урок фінансової грамотності, який проводитимуть спеціалісти ЮніорБанку, відбудеться у школі 26 грудня.

Переглядів: 220 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2014  »