«Розвиток громад в Україні шляхом упровадження програми «Школа як осередок розвитку громади». - 30 Квітня 2016 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Субота, 03.12.2016, 11:34

Головна » 2016 » Квітень » 30 » «Розвиток громад в Україні шляхом упровадження програми «Школа як осередок розвитку громади».

Ставищенська земля 28 квітня 2016 року стала місцем зустрічі представників чотирьох шкіл Київщини, які беруть участь у проекті «Розвиток громад в Україні шляхом упровадження програми «Школа як осередок розвитку громади». Його організатор – Всеукраїнський фонд «Крок за кроком». Гнідинську ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика презентували її директорка Ніна Григорівна Кудько та педагог-організатор Тарас Сергійович Кудько. Вони разом із колегами з Новосілківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Макарівського району та Пісчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Білоцерківського району побачили досвід роботи Ставищанського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – педагогічний ліцей» №1, що вперше взяв участь у проекті, та Розкішнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ставищенського району, яка вже 13 років співпрацює з Всеукраїнським фондом «Крок за кроком».
     Організатори «круглого столу» – Ольга Іллівна Боярчук, завідувач відділом виховної роботи КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», координатор програми «Школа як осередок розвитку громади» та Людмила Миколаївна Некраш, методист районного методичного кабінету, координатор ГАШ у Ставищанському районі.
    Захоплено презентували роботу свого навчального закладу та шляхи реалізації проекту «З комп’ютером на ти» у Ставищанському НВК його директорка Раїса Григорівна Борщ, заступник з виховної роботи Надія Петрівна Пятнічук, педагог-організатор Наталія Олексіївна Карпенко, долучивши очільників району Віктора Петровича Малаша, голову районної ради, та Володимира Яковича Кошинського, селищного голову.
    А у Розкішнянській школі, яка цього річ відзначатиме 120-літній ювілей, на гостей чекали філософсько-педагогічне есе директора Віктора Івановича Тропотяги, неперевершено-захоплюючий екскурс в історію втілення проектів у життя школи, серед яких і «Центр педагогічної освіти для батьків» від заступника з виховної роботи Оксани Олегівни Карпенко, виступи партнерів навчального закладу – лісничого Ставищенського лісового господарства Володимира Йосиповича Курка та директора сільського будинку культури Світлани Павлівни Андріященко. Директорка Гнідинської школи подарувала ставищанцям у кабінети історії книги Володимира Гонського «Людина і нація. Час героїв». Сьогодні він разом з побратимами з Майдану та захисниками держави проводить уроки патріотизму у школах України.
    Вона також анонсувала проведення наступної зустрічі представників громадсько-активних шкіл Київщини, яке планується проводитись у Гнідинській школі 20 травня.

Переглядів: 81 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2016  »