Семінар-практикум - 20 Лютого 2013 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Субота, 03.12.2016, 11:35

Головна » 2013 » Лютий » 20 » Семінар-практикум
Семінар-практикум

Атестація педагогічних працівників – це активізація творчої діяльності вчителя, стимулювання безперервного здобуття ним фахової освіти й підвищення професійної майстерності, новий крок до вершин самовдосконалення.
     Освітяни Бориспільщини творчо працюють у рамках місячника педагогічної майстерності, підтверджуючи свої кваліфікаційні категорії і здобуваючи нові.
       Семінар-практикум педагогічної майстерності вчителів природничих дисциплін відбувався 19 лютого у Гнідинській школі.

Завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Бориспільської РДА Віктор Іванович Кравцов та методист РМК Тетяна Володимирівна Чигрин ініціювали проведення майстер-класів для молодих учителів, учителів біології та хімії з метою підвищення професійного рівня педагогів та обміну передовим досвідом учасників, відпрацювання практичних навичок за різними методиками, технологіями викладання предметів природничого циклу. Уроки-панорами для своїх колег провели Гнідинські вчителі: Тетяна Василівна Біла, учитель хімії, старший вчитель, та Тамара Ярославівна Майкович, учитель біології, старший учитель.
       Біла Т.В. разом із семикласниками працювала над темою: «Хімічні властивості кисню. Поняття про оксиди». Майстерне володіння методикою проведення уроку, інноваційні знахідки, індивідуальний стиль Тетяни Василівни відзначили присутні на уроці вчителі хімії. А одинадцятикласники під керівництвом Майкович Т.Я. демонстрували свої напрацювання, що об’єднані темою: «Вплив діяльності людини на стан біосфери. Збереження різноманіття. Охорона біосфери». Залучення учнів до самостійності, пошукової роботи, створення проектів – цим чудово володіє Тамара Ярославівна.
      Практичне заняття з молодими вчителями «Оптимізація форм методів виховання культури безпеки школярів у практиці викладання основ здоров’я» провела Ніна Іванівна Бортник, учитель основ здоров’я, практичний психолог, старший вчитель Щасливського навчально-виховного комплексу.
        У роботі навчально-методичного круглого столу активну участь взяли досвідчені вчителі-методисти. У формі презентації ділились досвідом дослідно-експериментальної та навчально-методичної роботи: Лахно Галина Іванівна ( Дударківська ЗОШ), Волошина Ганна Петрівна (Іванківське НВО), Пустовойт Ганна Федорівна (Мирненська ЗОШ). А їхні молодші колеги, вчителі біології, старші вчителі – Юлія Леонтіївна Подобед (Кіровська ЗОШ) та Людмила Василівна Дуденко (Щасливський НВК) з молодечим запалом показали як формують творчий потенціал учнів, використовуючи інноваційні технології та педагогічні інновації.
       Сучасність ставить нові вимоги до вчителя, але актуальними залишаються слова видатного педагога ХVІІ століття Яна Амоса Коменського: «Школу можна вдосконалювати тільки підвищуючи кваліфікацію вчителя. Який учитель – така школа».
Переглядів: 317 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2013  »