Четвер, 13.12.2018, 13:11

Головна » 2018 » Грудень » 3 » Семінар вчителів початкових класів
Семінар вчителів початкових класів

28 листопада 2018 року  на базі  Гнідинської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика відбувся районний семінар вчителів початкових класів. Тема семінару «Впровадження ефективних методів і прийомів формування компетентної особистості учня початкової школи». Серед гостей були присутні вчителі шкіл району, методисти районного методичного кабінету управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА Людмила Миколаївна Бриль та  Тетяна Володимирівна Чигрин.

Відкрила семінар заступник директора з навчально-виховної роботи Гнідинської школи Тетяна Василівна Біла. Змістом виступу була тема  «Урок  як  форма забезпечення реалізації Державного стандарту освіти в початковій школі». Відповідно до мети та загальних цілей, окреслених у Державному стандарті, визначено завдання, які має реалізувати вчитель у рамках кожної освітньої галузі. Результати навчання повинні робити внесок у формування ключових компетентностей учнів. Одним із засобів організації освітнього процесу, основним стрижнем у процесі вирішення методичних і психолого-педагогічних завдань був і залишається  урок.

З метою обміну досвідом роботи гості мали змогу відвідати відкриті уроки природознавства та математики у третіх та чатвертих класах. Свою майстерність на  цих уроках  разом із учнями демонстрували вчителі початкових класів: спеціаліст вищої категорії, старший вчитель Олена Олександрівна Білокриницька, спеціаліст першої категорії  Тетяна Миколаївна Гелевешко, спеціаліст другої категорії Людмила Валентинівна Балута та вчитель-спеціаліст Олеся Олексіївна Маринченко.

Директор Гнідинської школи  Ніна Григорівна Кудько ознайомила гостей з освітнім простором школи, зонами відпочинку учнів, поділилась з присутніми перспективами розвитку у цьому напрямку. Звернула увагу на те, що правильна організація освітнього середовища сприяє вільному розвитку творчої особистості дитини.

На завершення семінару під керівництвом методиста районного методичного кабінету Людмили Миколаївни Бриль відбувся круглий стіл, де  педагоги змогли поділитися своїми виступами, враженнями, проаналізувати відвідані уроки тощо. Вкотре  переконались в необхідності впровадження ефективних методів і прийомів навчального процесу з метою формування компетентної особистості учня початкової школи.

Заступник директора з навчально виховноїроботи Гнідинської  ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика

Тетяна Василівна Біла

Переглядів: 13 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0