Субота, 21.10.2017, 16:10

Головна » 2017 » Квітень » 11 » Шоу – програма «Попелюшка-2017»
Шоу – програма «Попелюшка-2017»

Кожна дівчинка мріє опинитись на місці Попелюшки — головної героїні казки Шарля Перро "Кришталевий черевичок". Добра, щира, ніжна і, звісно ж, дуже вродлива. Вона ніколи не намагалась нашкодити своїм сестрам, які глузували з дівчини. Вони знали, що в неї хороший смак — і завжди питали поради, у що їм одягтись, просили робити зачіски, але рівною собі її не вважали. Попелюшка виконувала всю чорну роботу, та не нарікала і щиро допомагала сестрам в усьому, старанно працювала. За її доброзичливість дівчині усміхнеться доля. Попелюшка не вимагає у неї винагороди, лише мріє, і мрії здійснюються, вона таки знаходить свою ниточку щастя у клубку проблем і перешкод, що заважали їй, отримує винагороду — прекрасну сукню, кришталеві черевички, але, звичайно, не тільки вони допомагають їй здобути головне — кохання прекрасного принца.
   Попелюшка перетворилась на найвродливішу у світі принцесу, якою захоплюються, яку прагнуть наслідувати усі, навіть сестри і мачуха. Вона одружилась із принцем. Не дарма всі дівчатка шкільного віку так прагнуть бути схожими на Попелюшку. Її образ став для багатьох прикладом для наслідування.
    Через це 6 квітня в Гнідинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика відбулася шкільна шоу – програма «Попелюшка -2017». Організаторами цього свята стали учні 3- Б класу на чолі з класоводом Анастасією Ігорівною Барною.

На свято було запрошено по одній дівчинці з кожного класу початкової школи, які захищали почесну номінацію «Попелюшка -2017», а це: Анна Шинкар (2- А кл.), Анна Подоляк (2-Б кл.), Варвара Онищенко (3-А кл.), Крістіна Давидюк (3–Б кл.), Єлизавета Півторацька (4-А кл.), Юлія Вихрист (4-Б кл.). Також працювало почесне журі, яке справедливо оцінювало кожен конкурс та роботу конкурсанток. У складі вчителі початкових класів: Олена Олександрівна Білокриницька, Олена Валеріївна Глухенька та Валентина Михайлівна Яременко.
    Шоу –програма «Попелюшка-2017» складалася з шести різноманітних та цікавих конкурсів. Перший конкурс – «Дозвольте відрекомендуватися», на якому Попелюшки повинні були представитись та розказати коротку інформацію про себе. Другий конкурс – «Знання змісту казки «Попелюшка»». Конкурсантки мали змогу проявити свої знання, відповівши на три запитання, що стосувались змісту казки. У третьому конкурсі конкурсантки повинні були «відновити таємний манускрипт». Кожна дівчинка отримала конверт, де знаходився зміст однієї з казок та малюнок; їхнє завдання було пронумерувати стрічки казки в відповідній послідовності та поєднати з правильною картинкою. Четвертий конкурс нашої шоу-програми – «Умілі рученята». До цього конкурсу дівчата - конкурсантки готувалися вдома самостійно, виготовляючи різноманітні вироби до казки «Попелюшка». Згодом на святі, демонструючи всім власну роботу, вони були оцінені балами від журі. П’ятий конкурс – «Господарочки». Всі діти знають, що перш ніж відправитися на бал, Попелюшка одержала завдання від злої мачухи: перебрати пшеницю та горох. От і ми перевірили, як наші Попелюшки вміють розрізняти крупи з закритими очима. Попелюшкам закривали очі хустинками та пропонували їх впізнати. Всі дівчатка впоралися з цим завданням. І нарешті підійшов час для останнього конкурсу свята - «Господиньки». Кожна учасниця шоу – програми отримала по два конверти, в яких знаходилися малюнки з відповідними інгредієнтами певної страви. Завданням дівчат : відгадати,яка страва зашифрована.

Конкурс завершився. Всі дівчатка,які брали участь, дуже творчо та відповідально проявили себе на нашому шоу. Конкурсантки були уважними, а найголовніше - цілеспрямованими, адже кожна хотіла вибороти для себе та свого класу перемогу та отримати почесну номінацію «Попелюшка». В залі була дружня, активна та весела атмосфера. Кожен клас якомога сильніше вболівав за свою однокласницю та з нетерпінням чекав результатів. Настав час для підсумків та відповіді на питання, хто з конкурсанток отримав перемогу. А перемогу у номінаціях здобули:
    Анна Шинкар – «Міс Чарівність», Анна Подоляк – «Міс Господинька», Варвара Онищенко – «Міс Глядацьких симпатій», Єлизавета Півторацька – «Міс Умілі рученята», Крістіна Давидюк – « Віце-Попелюшка», Юлія Вихрист – «Попелюшка».
   Кожна учасниця на згадку отримала грамоту за участь в шкільній шоу – програмі «Попелюшка- 2017» та за перемогу у вибореній номінації.

Анастасія Ігорівна Барна,
Класовод 3- Б класу