Спільна турбота про здоров’я учнів. - 11 Вересня 2015 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Субота, 03.12.2016, 11:34

Головна » 2015 » Вересень » 11 » Спільна турбота про здоров’я учнів.
Спільна турбота про здоров’я учнів.

Створення безпечних для здоров’я учнів умов навчання та виховання, які сприяють підвищенню їхньої працездатності, поліпшують психофізіологічний розвиток та санітарно-гігієнічна освіта – одне із важливих завдань, над яким працює колектив Гнідинської школи. За ініціативи батьків та за кошти місцевого бюджету напередодні Першого вересня у навчальному закладі було замінено обладнання у всіх туалетних кімнатах, яке експлуатується 23 роки без капітального ремонту. Кілька днів поспіль у вільний від основної роботи час виконували демонтажні і монтажні роботи необхідного комплектуючого обладнання Олександр Миколайович Білий (батько п’ятикласниці Анастасії) та Олександр Юрійович Бернацький. Зняти стару, покласти нову плитку на стіни і підлогу зголосилася бригада будівельників під керівництвом Олега Стефановича Саламахи, батька трьох гнідинських школярок - п’ятикласниць Людмили та Олени, другокласниці Юлії.
    Кілька напружених серпневих днів довелося наполегливо працювати черкащанину Анатолію Миколайовичу Ситнянському, щоб оновлені стіни приваблювали бездоганним виглядом.
    Він та колеги - професіонали вже вкотре допомагають навчальному закладу. Окрім робіт у туалетних кімнатах вони відремонтували та встановили нові освітлювальні лампи у вестибюлі початкових класів.

Окрім серйозних ремонтних робіт вирішили встановити і індивідуальні кабіни. Активний в житті шкільної родини тато третьокласниці Насті та першокласниці Софії Іван Анатолійович Майстренко знайшов фірму «Века Буд», яка займається алюмінієвими конструкціями. Долучивши до спільної праці сусіда, батька першокласниці Владислави Віктора Віталійовича Ковальчука, напередодні зрізали всі старі відокремлюючі перегородки. Менеджер із реалізації «Века Буд» Олексій Олегович Моісеєв кілька разів був у школі, щоб підготувати необхідні креслення для конструкцій. Протягом доби, напередодні свята Першого вересня, робітники фірми Максим Юрійович Ткаченко та Олександр Леонідович Вершняк встановлювали кабіни. Завершили роботу вчасно, за кілька миттєвостей до співу Першого дзвоника…
    Хвилювання завгоспа школи Володимира Григоровича Маринченка, на чиї плечі та потужність власної «Газелі» випало чимало господарських клопотів, закінчилися такою потрібною для школярів здоров’язберігаючою справою.
    Дякувати всім добродіям та берегти працю їх вмілих і щирих рук – неухильне завдання гнідинських учнів та їх наставників.

Ніна Григорівна Кудько,
директор школи