П`ятниця, 25.05.2018, 20:45

Головна » 2018 » Травень » 2 » Спортивне свято у 1-Б класі
Спортивне свято у 1-Б класі

25 квітня 2018 року в  Гнідинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика учні 1-Б класу та їх батьки показали справжній приклад єднання та взаєморозуміння, продемонстрували свою спортивну підготовку та цікаво і з користю провели час,взявши участь у веселому святі «Спортивна  родина – здорова  дитина». Назва дійства говорить сама за себе. Поєднавши і спорт, і розваги, і здорову конкуренцію свято стало одним із найочікуваніших для дітей та дорослих. Адже за щоденними клопотами родині не так вже й часто трапляється нагода разом провести час, дружньо позмагатися і відчути себе єдиною командою. Тому на першому плані – як спортивна основа, так і пропаганда сімейних цінностей. Спорт не просто сприяє покращенню фізичного здоров’я, але й дарує позитивні емоції та заряд гарного настрою усім, хто ним займається. Особливо він корисний дітям, які часто не знають куди подіти свою енергію.

Участь у заході брали представники дванадцяти сімей першокласників. Різні за інтересами, вподобаннями, професіями дорослі не втратили найголовнішого: молодечого запалу і таланту повертатися в дитинство. В складі команди «Патріоти» були: капітан команди Ткачук Сергій Анатолійович, який прийшов на свято разом з донькою Анною, Галатенко Олександр Григорович і син Максим, Жук Надія Андріївна і донька Валерія, Яхновська Ірина Миколаївна і син Артем, Кудько Валентина Михайлівна і син Богдан, Чжан Веньцзінь і син Тюньці. Капітаном команди «Козачата» обрали Шеренговського Тараса Вікторовича, який на святі змагався разом із сином Федором. До цієї команди увійшли: Новіков Євген Сергійович і донька Роза, Набоченко Оксана Олександрівна і донька Вікторія, Буркацька Ірина Сергіївна і син Владислав, Ларькова Олена Борисівна і донька Олеся, Сіваченко Тетяна Валеріївна і син Валерій.

Для проведення нашого спортивного свята було обрано членів журі: заступник директора з виховної роботи Любов Василівна Прядко, вчитель музичного мистецтва Леся Андріївна Васик та класовод 1-А класу Лідія Григорівна Залозна.

Веселими та оригінальними були завдання «Збери портфель», «Веселі наїзники», «Молодильне яблучко», «Посадка картоплі», «Шифрувальники», естафети: «Гусеничка», «Зайчики» та конкурс капітанів. Доводилося татам, мамам і діткам стрибати, бігати, тренувати координацію рухів, проявляти ерудицію, спритність і наполегливість. У перерві між конкурсами до уваги учнів і батьків були представлені гумористичні мініатюри «Допитлива доня»(виконавці Забара Іванна та Яхновський Артем), «Бойова мама» (Ларькова Олеся, Буркацький Владислав та Кравчук Аліна), «Буйні предки» (Галатенко Максим, Попов Дмитро).

Метою змагань було не стільки суперництво, скільки спільна участь,позитивні емоції, незабутні враження , вміння вболівати за себе та інших і здорова конкуренція між учасниками. Та яке ж свято без нагород? А без них і не обійшлося! Щирі оплески вболівальників, медалі переможців та солодкі призи у дітей і блиск в очах батьків, хіба не найкраща нагорода за весело проведений час разом?!Загалом «старти» справді видались веселими та пройшли на «ура», - діти та батьки з користю провели час, познайомились ближче одне з одним і цілком можливо – продовжать свої перші спортивні результати подальшими регулярними заняттями спортом. Адже спорт – це здоров'я, а здоровим бути модно!

Класовод 1-Б класу Альбіна Антано Поділа.

Фоторепортер Олена Анатоліївна Шеренговська.

Переглядів: 8 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
БК© 2018