П`ятниця, 25.05.2018, 20:45

Головна » 2018 » Квітень » 17 » Свято рідної мови.
Свято рідної мови.

До свята рідної мови для початкових класів Гнідинської школи учні 3-А класу, їхні батьки готувалися наполегливо. Адже, багато високих і важливих слів написано і сказано про рідну мову, для нас – українську! Це безцінний скарб, який треба шанувати, як батька, матір, родину і Батьківщину. Українська мова має майбутнє. Обов’язок кожного з нас – турбуватися про її долю, удосконалювати, збагачувати.

Це завдання я поставила перед собою, коли працювала над сценарієм. Як через пісню, вірш, танок викликати захоплення школярів рідним словом? Мої третьокласники намагалися своїми щирими емоціями створити свято. Скільки доклали зусиль, щоб всім гуртом затанцювати «Гопак» (музичний супровід Лесі Андріївни Васик), разом із учасниками циркової студії «Кабріолі» показати «Подоляночку» (керівник – Ольга Володимирівна Галич). Як натхненно звучала пісня, виконана Данилом Майкутом! Ведучими дійства були батьки – чарівна Наталія  Анатоліївна  Кодаченко і солідний автор книги «Пробудження» – Руслан Анатолійович Яновський . А скільки організаторського хисту додала Алла Петрівна Майстренко, голова Шкільної ради, щоб зі шкільної  сцени зачарувати всіх танком! Його неперевершено виконали матері і батьки третьокласників: Тетяна Юріївна і Олег Вікторович Цвігуни,  Дар’я Анатоліївна і Євген Володимирович Ганенки, Алла Петрівна і Іван Анатолійович Майстренки, дотримуючи всіх настанов хореографа Олени Миколаївни Стегно.

Бабуся Тетяна Володимирівна Кошарна приготувала на незабутнє свято традиційний коровай, якого виносила на сцену малеча з дитячого садочку «Веселка» – Іванка Маринченко та Нікіта Трохимчук. Вразило глядачів читання «Заповіту» Тараса Шевченка мовами народів світу у виконанні старшокласників – Катерини Божок (польською), Романа Ковальчука (німецькою), Хумай Рустамової (власний переклад азербайджанською), Станіслава Волощука (англійською), Ігоря Чумака (українською).

Атмосферу свята підтримував музичний супровід, який вдало підібрав педагог-організатор Тарас Сергійович Кудько.

А запалені свічечки в маленьких долоньках моїх третьокласників надовго осяватимуть шлях рідній мові.

Олеся Олексіївна Маринченко, класовод 3-А класу

Переглядів: 18 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0