Тарасова доля - 15 Березня 2014 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Субота, 03.12.2016, 11:39

Головна » 2014 » Березень » 15 » Тарасова доля
Тарасова доля

Театр Гнідинської школи «Велес» взяв участь у районному конкурсі шкільних драматичних колективів. 18 лютого у навчальному закладі юні актори, очолювані керівником – Ганною Володимирівною Сукач, вчителькою світової літератури, презентували глядачам виставу «Тарасова доля» за поемою Богдана Стельмаха «Тарас». Тематика виступу гнідинців була обрана цілеспрямовано, бо побудова пам’ятника Кобзареві в рідному селі, загальношкільний проект «Тарасів четвер» створили ауру патріотичного піднесення, щирого бажання ще раз прочитати або вперше відкрити «Кобзаря»…
    Ганна Володимирівна напрочуд вдало підібрала виконавців ролей, перетворила шкільну сцену таким чином, що на ній виокремились всі життєві стежки нашого Поета, Художника, Генія. На фоні великої декорації, яку у 2002 році майстерно намалювали учні 11 класу Роман Гойстер, Павло Соколов та семикласник Маркел Тузинський, малий Тарасик (Андрій Тіпа) мандрував до залізних стовпів, що підпирають небо, Тарас-школярик (Владислав Тіпа) малював у бур’янах, тринадцятилітній Тарас (Атон Машенцев) пас ягнят… Глядачі побачили, як не лукавила та щиро вірила, боролась за нього Доля (майстерне виконання Яни Тіпи), яким талановитим, мужнім, постав Тарас-поет (неперевершена гра Олександра Галатенка), як турбувались про нього містичний Запорожець (Олександр Чайка), Іван Сошенко (Віталій Скакун), як підкрадалось і мучило поета Безталання (Айрух Рустамова). Ніби визирнувши з біографії поета, ожили на сцені Мати (дебют Анастасії Гайдар) та Батько (Дмитро Гончар), Сестра (Юлія Буркацька), Чумаки (Максим Іващенко, Віталій Скакун), Оксана (Анна Крикун). Колоритні постаті Управителя (Дмитро Гончар), Богомаза (Дмитро Бабій), Дяка (Олександр Чайка), декламування віршів Кобзаря Вікторією Шевченко та Каріною Чайкою знайшли відгук у аплодисментах глядачів та у виступі почесного журі конкурсу – директора Бориспільського районного будинку дитячої та юнацької творчості Світлани Анатоліївни Галатенко та методиста Алли Георгіївни Кравчун.
     Щира гра учнівського театру, який два роки поспіль не втрачає лідерських позицій серед драматичних колективів району, переконує які талановиті, працьовиті гнідинські школярі і їхні наставники.

Переглядів: 338 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2014  »