Субота, 18.11.2017, 00:57

Головна » 2017 » Травень » 20 » Турзліт-2017
Турзліт-2017

Щороку у травні, в урочищі Горове, що в Старинському лісі, гамірно і весело, бо саме сюди з’їжджаються всі школи району для проведення районних змагань з пішохідного туризму.
   19 травня 2017 року завантажений спорядженням і гнідинськими туристами шкільний автобус вирушив у дорогу.
  За годину були в урочищі. Розвантажилися і закипіла робота: встановлення і обкопування наметів, оформлення містечка, підготовка місця для вогнища, медпункту, пожежного щитка. Всі працювали злагоджено та завзято, тому ще за годину ми були готові зустрічати високоповажне журі. Йому одинадцятикласник Олександр Галатенко презентував польову кухню. Там трудилися під пильним оком Вячеслава Віталійовича Яременка десятикласники Андрій Козирєв, Станіслав Волощук, а восьмикласниця Анна Гелевешко вже роздавала бутерброди і гарячий чай; вода в казанку булькала, обіцяючи ще якихось польових страв, а вогнище, над яким чаклував водій Сергій Олексійович Кудько, приємно потріскувало.
   Спортсмени Дмитро Гончар (11 клас), Ігор Гелевешко (10 клас), дев’ятикласники - Артем Босий, Надія Погорелюк, Аліса Нечитайло, Євгенія Крикун, Ангеліна Гуль, восьмикласники – Олена Чебан, Євгеній Білоусов, Анна Бучакова в’язали вузли, обв’язки, долали спуск, підйом, траверс (вертикальний і горизонтальний), проходили колоду і навісну перешкоду, бігли командну естафету, згадуючи настанови тренера – вчителя фізичної культури, Олександра Сергійовича Давидова.
   На іншому майданчику Анна Бучакова разом із Євгенієм Білоусовим знаходили географічні точки. Євгеній та Анна дебютували на змаганнях. Приємно відзначити, що вони вибороли ІІ місце у конкурсі «Орієнтування на місцевості». Вікторія Володимирівна Мазуренко, вчителька географії, пишалася своїми учнями.
   Тарасові Сергійовичу Кудьку, який намагався сфотографувати всі цікаві моменти змагань, довелося подолати не одну сотню метрів, щоб не проґавити найцінніші кадри.
Звичайно, який же відпочинок без пісні під гітару. На конкурс «Туристські пісні» команда представила «Веселу туристську пісню» (автор Любов Василівна Прядко). Керував репетиціями, був акомпаніатором для виконавців Тарас Тригуба.
  Конкурсна пошукова робота учнів школи Надії Погорелюк та Артема Босого у туристсько-краєзнавчій експедиції «Моя Батьківщина Україна», «Пам’ятаємо вчителів своїх» здобула І місце у номінації «Славні імені земляків» (керівники роботи – директор школи, Ніна Григорівна Кудько та заступник директора з виховної роботи, Любов Василівна Прядко).
  Під час зльоту ми всі: і дорослі, і діти отримали море позитивних емоцій від спілкування, гарної погоди, чудового настрою, природи, посмішок і прекрасної компанії.

Любов Василівна Прядко,
заступник директора з виховної роботи

Переглядів: 86 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
БК© 2017