Випуск 2012 - 24 Травня 2012 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Четвер, 08.12.2016, 04:00

Головна » 2012 » Травень » 24 » Випуск 2012
Випуск 2012
21 випуск Гнідинської школиВипуск 2012
    Урочистості з нагоди 21 випуску Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика у травневий вечір зібрали у святково прикрашеній залі численну гнідинську громаду. 14 юних і неповторних хлопців і дівчат під звуки вальсу стали перед більш як п'ятисотою аудиторією, щоб отримати атестати і попрощатися із шкільним насиченим життям.
    Серед почесних гостей свята був Сергій Іванович Бомчак, заступник голови Бориспільської РДА, депутат обласної ради, який виконав почесну місію - вручив срібну медаль Олексію Горбулі. Стипендію імені Петра Яцика від освітньої фундації Петра Яцика отримала Ольга Шеповалова. А Яна Гальченко та Віталій Тицький були нагороджені Похвальними грамотами за особливі успіхи у вивченні географії та економіки.

Традиційно кожен випускник разом із родиною піднімався на подіум, де директор школи вручала атестат, а глядачі вслухалися у слова когось із родичів чи знайомих, які розповідали про нього короткі віршовані рядки - сторінки шкільних днів, уподобання, мрії, незмінним автором яких є директор школи. А на екрані демонструвалось слайд-шоу "Випуск-2012", яке готував вчитель інформатики Богдан Сергійович Кудько, опрацювавши сотні фото дитячих та шкільних років випускників.

Зворушливим був танець дівчат-випускниць із рушниками, які вони спеціально протягом року під опікою вчительки обслуговуючої праці Надії Семенівни Олексійчук готують до знаменної події, щоб показати всій громаді.
   Цьогорічні випускники на згадку про себе допомогли у створенні фотогалереї, де зі світлин на сходах школи дивляться гнідинські учні, вчителі, батьки… у вишиванках.

Виступ випускників разом з першою вчителькою Лідією Григорівною Залозною, класним керівником Людмилою Іванівною Білойван, педагогом-організатором Лесею Андріївною Васик та заступником директора з виховної роботи Тетяною Миколаївною Гелевешко захоплював зал, бо лунали жартівливі пісні, програвались сценки із учнівського життя, презентувався проект "Школа-2032".
   На згадку про навчальний заклад випускники отримали будильники, придбання яких стало можливе за фінансової підтримки християнської общини "Віфанія". А напутнє слово отримали від Тетяни Іванівни Набоченко, бабусі, яка їм у 2001 році варила "бабусину кашу", батьків - Анатолія Анатолійовича Сошнікова та Вікторії Володимирівни Тицької, сільського голови - Олександра Йосиповича Лазаренка, отця Василя, благочинного Бориспільського району, настоятеля Свято-Миколаївської церкви Київської патріархату.
   Випускний вальс, який одинадцятикласники готували із керівником танцювального гуртка Олександрою Іванівною Вакуленко, був неперевершеним. Після нього батьки зробили "рушникову дорогу" своїм дітям на долю, на щастя…
Переглядів: 1841 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2012  »