Двадцять другий випуск Гнідинської школи - 5 Червня 2013 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Субота, 03.12.2016, 11:38

Головна » 2013 » Червень » 5 » Двадцять другий випуск Гнідинської школи
Двадцять другий випуск Гнідинської школи
    Перший червневий вечір об’єднав у святково прибраній залі Гнідинської школи сільську громаду, гостей, колектив навчального закладу для хвилюючої події - двадцять другий випуск Гнідинської школи отримує атестати про повну загальну середню освіту.
    Дванадцять випускників разом з класним керівником Любов Василівною Прядко, першою вчителькою Ольгою Гнатівною Маринченко, Вікторією Володимирівною Мазуренко, яка кілька років була класним керівником цього випуску, Тарасом Сергійовичем Кудьком, педагогом-організатором, підготували дивовижне дійство про незабутні шкільні роки.
    Схвильовані одинадцятикласники один за одним разом з батьками піднімаються на подіум до директора школи Ніни Григорівни Кудько для отримання атестатів, грамот, подяк. Перед велелюдним зібранням демонструються кадри слайд-шоу про кожного випускника, яке для своїх друзів підготувала Юлія Ромась, а молодші братики, сестрички, сусіди, розповідають про їхні шкільні роки.
    Зал завмирав від кожного слова випускників, коли вони, відкривши «парад шкільних зірок», звертались до кожного із своїх учителів, аплодував чудовій акторській грі Маргарити Лазаренко, Олександри Семенко, Маргарити Собітової, Юлії Ромась, Владислава Кудька, Віталія Пирогова, не відводив очей від рушників, які вишили і демонстрували дівчата-одинадцятикласниці, влаштував овацію після ніжного і зворушливого прощального вальсу, постановник якого Ірина Володимирівна Терновенко, тренер танцювального клубу «Діамант-Еліт».
     Оригінальним було вітання випускникам від Володимира Петровича Білоуса, голови громадської спілки гармоністів України, переможця та лауреата Всеукраїнських конкурсів гармоністів, а ще просто дідуся Марини Собітової. Він виконав свою авторську пісню «Рідна мово», закликаючи молодь твердо стояти на захисті української мови.
    Петро Володимирович Кудько, Голова Шкільної ради, член Батьківської ради Бориспільського району і батько випускника Владислава Кудька подякував педагогічному колективу за багаторічну клопітку працю.
     Благословив хлопців і дівчат перед новими стежками в житті настоятель Свято-Миколаївського храму с.Гнідин митрофорний протоієрей отець Василь.
     Зворушливо, по-материнськи, звучали слова класного керівника Любові Василівни Прядко. Під її керівництвом випускники були багаторазовими переможцями рейтингового змагання серед учнів школи, здійснили 46 краєзнавчих екскурсій, мандруючи Україною, були екскурсоводами в шкільному Музеї Пам’яті, виявили ініціативу і разом з батьками реставрували в ньому виставкові матеріали, придбали для школи комплект копіювальної техніки.
     Настає прощальна мить. Випускникам, за традицією, вручають будильники. Їх вже вкотре фінансово допомагають придбати християни із общини «Віфанія».
    Батьки випускників, як і одинадцять років тому, здіймають над головами дітей родинні рушники, роблячи «рушникову дорогу» на щастя, на долю, на добро. Нехай здоровиться і щастить Вам, талановиті, працьовиті, творчі, старанні. Не забувайте рідну школу.

Переглядів: 381 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/1
«  Червень 2013  »