Вітаємо - 13 Липня 2013 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Четвер, 08.12.2016, 22:06

Головна » 2013 » Липень » 13 » Вітаємо
Вітаємо

Відомо, що творча, результативна діяльність учителя моделює успіх майбутніх поколінь. Тому мистецтво педагога – насамперед навчитись творити власний успіх. Лише успішний наставник зможе виховати успішну особистість. Сучасна педагогіка розробляє теорію успіху у двох напрямах: перший − пов'язаний із обґрунтуванням технологій успішного навчання дітей; другий напрям орієнтує на програмування життєвого успіху дорослих. Учителі Гнідинської школи вкотре доводять, що вони працюють саме в такому руслі.
    Підтвердженням цьому може бути Протокол № 3 від 25.04.2013 р. засідання науково-методичної ради Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів «Про рукописи навчально-методичних видань, адаптовані, інноваційні та авторські навчальні програми, підготовлені педагогами Київської області». Серед списку творчих і креативних вчителів Київщини знаходимо директора Гнідинської школи Ніну Григорівну Кудько та практичного психолога Тетяну Петрівну Кудько, які підготували авторські методичні посібники.  Тож, звернемось до офіційного повідомлення:
    1. Про рукописи навчально-методичних видань, адаптовані, інноваційні та авторські навчальні програми, підготовлені педагогами Київської області.
   1.1. Золотий ключик: програма розвивальних занять (для учнів початкових класів). Автор: Кудько Тетяна Петрівна, практичний психолог Гнідинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім.Петра Яцика.
    Рецензенти:
   Пєтушкова Лариса Антонівна, завідувач центру практичної психології і соціальної роботи КОІПОПК.
    Седеревічене Алла Олексіївна, завідувач навчально-методичного кабінету початкової освіти КОІПОПК.
    Ухвалили:
    1. Схвалити матеріали програми.
    2. Рекомендувати навчальну програму для впровадження у навчально-виховному процесі навчальних закладів Київської області.
    3. Рекомендувати програму до апробації у навчально-виховному процесі Гнідинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені Петра Яцика протягом 2013-2017 н. р.

1.10. Розвиток системи національно-патріотичного виховання учнів у загальноосвітньому навчальному закладі: навчально-методичний посібник.
    Авторський колектив: Кудько Ніна Григорівна, директор Гнідинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. імені Петра Яцика і Микитюк Людмила Володимирівна, методист навчально-методичного кабінету КОІПОПК.
    Рецензент: Гончарук Марія Петрівна, методист центру координації роботи з методичними кабінетами КОІПОПК.
    Ухвалили:

1. Схвалити навчальний посібник.
    2. Рекомендувати посібник до друку окремим виданням.
    3. Занести навчально-методичний посібник до Анотованого каталогу ХІV обласної виставки «Освіта Київщини: творчі здобутки, перспективні педагогічні ідеї та технології».
    Вітаємо колег із творчими здобутками, визнанням їхнього досвіду роботи. Автори посібників, принагідно, вдячні за підтримку колективу Гнідинської школи, особисто керівнику мультимедійного центру «Креатив», секретарю-друкарці Світлані Володимирівні Гулечко, відділу освіти Бориспільської РДА, Київському обласному інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів.

Переглядів: 332 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Липень 2013  »