Вклоняємося низько вчителю своєму. - 11 Жовтня 2014 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Четвер, 08.12.2016, 22:05

Головна » 2014 » Жовтень » 11 » Вклоняємося низько вчителю своєму.
Вклоняємося низько вчителю своєму.

Напередодні професійного свята незабутню концертну програму підготували для учителів Гнідинської школи учні 8 класу разом із класним керівником Вікторією Володимирівною Мазуренко.
    Сцену актової зали вони перетворили у студію «Гнідин-Думка-Teacher-ТВ», де проходило сучасне ток-шоу з гостями – відомими і менш відомими «зірками», танцями, піснями. Його ведучі – Надія Лазаренко, Станіслав Волощук, Дмитро Берлін. Де б ще наші вчителі і всі присутні глядачі побачили б «Андріано Челентано», який, звісно, був неперевершеним, бо його блискуче зіграв Ігор Чумак. Чого він тільки не бажав педагогам рідною італійською, яку вміло «перекладала» Катерина Божок. Він щиро зичив «профессоро-мозахісто» зберігати молодість і красу, дочекатись підвищення заробітної плати, якнайдовшої відпустки та якнайшвидшого закінчення навчального року, щастя в особистому та родинному житті. Не менш бурхливі овації отримали і «спеціалісти» з відомих програм «Сусід на обід» - кухар-дієтолог Ігор Чумак та косметолог Оксана Шевченко з «Операції краса». Пізніше вони вже були учасниками знаменитого дійства «Танцюють всі» і разом з Надією Лазаренко та Євгеном Мельниковичем танцювали для глядачів вальс, підготувати який допомагала тренер із бальних танців Анастасія Олегівна Семеренко.
    А як же без слайд-шоу! Під керівництвом вчительки інформатики Марії Михайлівни Хамандяк учениці 11 класу Світлана Беляк та Дарина Галатенко створили цікаву «книгу», на сторінках якої всі вчителі школи тоді, коли ще були маленькими дітьми, школярами і сьогоднішні - строгі і доброзичливі. І до кожної постаті коментар восьмикласників з гумором, з підтвердженими фактами, інформацією надійних джерел, яку збирала і аналізували Вікторія Володимирівна та заступник директора з виховної роботи Любов Василівна Прядко. Не один раз шкільна сцена ставала майданчиком хід-параду відомих співаків – учнів Гнідинської школи: «Шкільний рок-н-рол» (музика і слова Олени Рудик) звучав у виконанні третьокласниці Марії Волкової, «Спасибі вчителю» (музика і слова Наталії Май) – лунало з уст учениць дев’ятого класу Яни Тіпи та Айрух Рустамової, «О пані вчителько» (музика і слова Михайла Ровенко) звертався своїм оксамитовим баритоном восьмикласник Ігор Чумак, «Вчителі» (музика і слова Наталії Май) прозвучали у виконанні семикласниць Надії Погорелюк, Хумай Рустамової та Дарії Нерушко. Їх художній керівник Юлія Анатоліївна Павлівська, а музична підтримка учня 11-го класу Віталія Шеповалова та восьмикласника Андрія Вронського.
    Зворушливо говорила десятикласниця Анна Шкарпітко про вчителів – пенсіонерів Гнідинської школи, а її однокласник Микита Малов підтвердив це поезією Миколи Гірника «Вчитель». П’ятикласники Руслан і Людмила Литвини, Владислав Тіпа, Юлія Колесник продовжили ліричними рядками вшанувати своїх наставників. Учениця 6-го класу Анна Гелевешко успішно ввійшла в роль учительки – мами у монолозі «Виховання дитини по телефону».
    А з яким непідробним піднесенням помітили особливості професії вчителя Олег Підчібій, Андрій Вронський, Ігор Гелевешко:
1. Вчитель професія особлива.
2. Він прощає там, де ображають.
3. Він відновлює віру там, де були сумніви.
4. Він дарує надію замість відчаю.
5. Вчителі хочуть мати наші фотографії на згадку.
6. Вони думають не лише про школу.
7. Вони відрізняють Мадонну від Марадони.
8. Коли ми йдемо, вони залишаються.
    «Ми вас любимо!»- Так закінчується виступ учнів 8-го класу. Але це ще не все. Під веселу патріотичну музичну композицію «Сонце» співачки Гайтани із національними прапорами вони виконують запальний флеш-моб з усім залом.
     До учнівських вітань долучились сільський голова села Гнідина Олександр Йосипович Лазаренко з особливим подарунком – фінансовою підтримкою передплати педагогічних видань на наступний рік, депутат Гнідинської сільської ради Юрій Анатолійович Набоченко із словами подяки та різноманітними солодощами, а цьогорічний випускник школи Олександр Шестаковський, студент Національного університету культури та мистецтв, напередодні хлібом-сіллю оригінально віншував своїх наставників.
    Всім дякуємо і продовжуємо свою роботу – вчити, виховувати, пам’ятаючи слова сучасного письменника Мирослава Дочинця – "Усяка робота в радість, коли це служіння".

Переглядів: 300 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2014  »