Вони наближають Перемогу! - 16 Лютого 2015 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Вівторок, 06.12.2016, 16:05

Головна » 2015 » Лютий » 16 » Вони наближають Перемогу!
Вони наближають Перемогу!

Колектив Київської міської клінічної лікарні №11, який очолює головний лікар Богдан Аркадійович Ушкевич, у стінах медичної установи надає реабілітаційну допомогу українським воїнам - героям.
     Кваліфікований персонал піклується не тільки про відновлення фізичного здоров’я учасників війни на Сході України, а і про комфортне облаштування лікарняних палат, створення умов для затишного відпочинку від тих важких днів і ночей на блокпостах під «градами».
     Разом з головним лікарем щиро переймається долею захисників України його заступник, начальник медичної частини Оксана Дмитрівна Шимків. Вона, крім своєї основної роботи, ще й організатор зустрічей школярів, волонтерів з бійцями.
     Наприкінці грудня за ініціативи Голови громадського об’єднання «Патріотичний рух України» Валерія В’ячеславовича Вавілова восьмикласники Надія Лазаренко та Ігор Чумак, представляючи Гнідинську школу, спільно із хоровим колективом «Співаночка» будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва брали участь у новорічному концерті для фронтовиків.
Отож, контактуючи з Оксаною Дмитрівною, старшокласники та їхні наставники з Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика вирушили в гості до українських воїнів 13 лютого, напередодні романтичного свята Дня Валентина.

Шкільним автобусом, пальне для якого допомогла придбати християнська община «Віфанія», ми везли із собою власноруч зроблені учнями листівки, подарунки, пиріжки, кошти на лікування, пісні і… п’єсу Олексія Федотовича Коломійця «Голубі олені», яку готувала з старшокласниками класний керівник 11 класу Оксана Анатоліївна Хамандяк .
     Напередодні поїздки у школі було проведено кілька акцій. Дякуючи фінансовій підтримці батьків, учні принесли кошти. Заступник директора з виховної роботи Любов Василівна Прядко опікувалась закупівлею подарунків для воїнів.
     Допомогли їх придбати директор СПД «Гаврилюк» Олег Миколайович Гаврилюк та товарознавець Людмила Вікторівна Барна. А на пропозицію спекти домашні пиріжки для поранених захисників щиро відгукнулися бабусі і мами гнідинських школярів.
     Спозаранку Василь Борисович Лазаренко, привіз великий картонний ящик, де рум’яніли тільки-но з печі аж сто вісімнадцять пиріжків! Його дружина Ольга Андріївна разом з донькою Валентиною та невісткою Тетяною приготували їх для хлопців-бійців. Пізніше до школи поспішали учні із більшими і меншими пакунками, де були пиріжки та інші смаколики, зроблені з любов’ю і вдячністю Надією Яківною Костенко, Галиною Денисівною Лазаренко, Раїсою Василівною Решетняк, Надією Миколаївною Онищенко, Ніною Василівною Лазаренко, Наталією Петрівною Шмельовою, Світланою Леонідівною Вошкулат, Валентиною Григорівною Беляк, Світланою Анатоліївною Галенко, Наталією Вікторівною Загорулько, Маргаритою Олексіївною Вороновою, Антоніною Іванівною Буркацькою.
     На одному подиху юні гнідинські актори зіграли «Голубих оленів». Це вже другий їх виступ. Про перший писала газета «Срібна підкова» (№ 15 (125) від 19.12.2014року). Учні хвилювались, бо перед ними сиділи зовсім інші глядачі. Бійці, деякі з них всього на кілька років старші, знають, що таке війна, а тому вміють цінувати хвилини відпочинку. Тож і створилась дуже затишна і родинна атмосфера спілкування, яка продовжилась безпосередньо у лікарняних палатах терапевтичного відділення. Його завідуючий – Андрій Миколайович Тиханенко провів нам екскурсію, із властивим йому почуттям гумору познайомив зі своїми підопічними. Хлопці-фронтовики запросили учнів до їдальні посмакувати солдатського чаю. Там відбулася ще й імпровізована частина нашого концерту, бо керівник шкільного хору Юлія Анатоліївна Павлівська, хлопці-співаки Тарас Тригуба, Ілля Симоненко, Ігор Гелевешко своїми піснями зачарували не тільки солдатів, а і весь медичний персонал.
     Знаємо, як чекають на таке спілкування ті, хто боронить рідну державу, віддають за неї душу й тіло, молодші і старші, ті, в очах яких можна побачити нашу дрібну суєту, яка нічого не варта в порівнянні з тим, що роблять вони для України, що роблять для нас. Вони знову після одужання підуть на фронт, тому, розуміючи ситуацію, не зміг педагог-організатор Тарас Сергійович Кудько передати через об’єктив фотоапарата мужні і безпосередні обличчя хлопців. Ми їх запам’ятали назавжди.

Н.Г. Кудько,
директорка школи