За досвідом до Мартусівської школи - 19 Січня 2014 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Субота, 03.12.2016, 11:37

Головна » 2014 » Січень » 19 » За досвідом до Мартусівської школи
За досвідом до Мартусівської школи

Учителі початкових класів Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика спільно із вчителями фізичного виховання своє чергове методичне об’єднання провели у Мартусівському НВО «ЗОШ І-го ступеня – дитячий садок».
     Делегацію гнідинських освітян, очолювану заступником директора з навчально-виховної роботи Тетяною Василівною Білою, гостинно зустріли директор Мартусівського НВО Вікторія Володимирівна Левун та Наталія Олександрівна Скиренко, голова методичного об’єднання вчителів початкових класів і
вихователів навчального закладу. Мета партнерської зустрічі – створення сприятливих умов для реалізації права учнів на заняття фізичною культурою і спортом, задоволення їх потреб в оздоровчих послугах за місцем проживання, пропаганда кращого педагогічного досвіду з проблем виховання та організації фізкультурно-масової роботи.
    Вікторія Володимирівна для гостей провела екскурсію ошатною і затишною школою, акцентуючи на плідній співпраці з сільським головою с.Мартусівки Василем Івановичем Косовцем у питаннях забезпечення якісного освітнього процесу. Скиренко Н.О. презентувала колегам досвід роботи вчительки фізичного виховання та інструктора з фізкультури у дитячому садку Олени Аркадіївни Деревенко, яка працює у навчальному закладі з 2007 року.
    Олена Аркадіївна – бронзовий призер ігор ХХVІІІ Олімпіади з веслування у складі екіпажу байдарки-четвірки. На Іграх в Афінах (2004 р.) вона виступала, маючи дівоче прізвище Череватова та титул чемпіонки Європи (2004 р.) у веслуванні на байдарці-четвірці. Тож сьогодні школярі Мартусівської школи пишаються тим, що уроки в них проводить олімпійська чемпіонка, залюблена в свою клопітку працю, захоплена роботою з дітьми. Вони ж, запальні, непосидючі, були активними учасниками виховного заходу «Олімпійці серед нас», демонструючи гостям школи знання історії олімпійських ігор, чудові спортивні вміння, та …нестандартне обладнання. Його із звичайних предметів конструює, обґрунтовуючи доцільність призначення, Олена Аркадіївна. Оздоровчі комплекси, зроблені вчителькою-інструктором, учнями, батьками, застосовуються під час виконання основних рухів у рухливих іграх, для профілактики плоскостопості, для вміння тримати рівновагу, розвивають гнучкість, координацію, м’язи рук.
     Учителі Гнідинської школи переконані в необхідності впровадження у освітню практику передового досвіду роботи Деревенко О.А. з організації та забезпечення фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності учнів
 Тетяна Василівна Біла,
 заступник директора Гнідинської школи