Закінчення навчального року - 1 Червня 2012 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Четвер, 08.12.2016, 22:03

Головна » 2012 » Червень » 1 » Закінчення навчального року
Закінчення навчального року
   Свято закінчення навчального року у Гнідинській школі проводили разом з директором навчального закладу Ніною Григорівною Кудько та сільським головою Олександром Йосиповичем Лазаренком члени Малого Віче, що відповідають за шість напрямків роботи школи
   А зроблено багато. 87 грамот разом з грошовими преміями від сільського голови було вручено на святі учням-відмінникам навчання, призерам олімпіад та їх наставникам, спортсменам, акторам шкільного театру «Велес», кращим читачам шкільної бібліотеки, переможцям рейтингового змагання між класами, батькам, жителям села, спонсорам.

Інтригу викликало вручення стипендії імені Петра Яцика від освітньої фундації Петра Яцика. Цьогоріч стипендіатами стали Валерія Шапко (9 клас) та Надія Погорелюк (4 клас).
А кращі спортсмени школи до шкільних відзнак отримали ще й книги від Національного олімпійського комітету «Зірки олімпійського спорту України 1994-2008», в рамках Всеукраїнської акції «Олімпійська книга».
   Гості свята мали можливість побачити виступ учасників танцювального гуртка, що працює на базі школи від спілки громадських організацій спортивного танцю України, міні-шоу членів секції таеквон-до, презентацію футбольного проекту християнської місії «Світло на Сході», почути спів студентки студії хору імені Г.Вірьовки Юлії Павлівської.
   Серед почесних гостей свята були Микола Васильович Неруш, радник голови Бориспільської райдержадміністрації, який у вітальному слові побажав усім гарних канікул і вручив переможцям районних конкурсів нагороди, а також Людмила Євгенівна Єнотаєва, старший науковий співробітник інституту обдарованої дитини АПН України. Традиційно Дід Мороз на святкову лінійку приніс велику коробку з морозивом, яким місцевий підприємець Олег Гаврилюк пригощає шкільну родину. Отож, школо, до побачення. Ми йдемо у літо.
Переглядів: 292 | Додав: school | Теги: Свято, останній дзвоник 2012 | Рейтинг: 0.0/0