Субота, 18.11.2017, 00:55

Головна » 2017 » Квітень » 25 » Зустріч з Сергієм Миколайовичем Авдєєнком
Зустріч з Сергієм Миколайовичем Авдєєнком

У понеділок, 24 квітня 2017 року, у Гнідинській школі розпочався тиждень безпеки життєдіяльності, тиждень безпеки дитини та тиждень цивільного захисту.
   Для того, щоб навчити дітей надавати правильну першу долікарську допомогу потерпілим при травмуваннях та опіках, навчити їх правильно поводитися з незнайомими та вибухонебезпечними предметами, на зустріч до школярів завітав випускник школи, майданівець, учасник Вітчизняної війни з Росією, волонтер громадських організацій «Мото-Хелп» та організації «Окрема Медична бригада Швидкого Реагування (ОМБШР)», парамедик Сергій Миколайович Авдєєнко.
   На початку зустрічі він розповів про своє перебування на війні, про порятунок, про надання допомоги і нашим військовим, і місцевому цивільному населенню. Географія ОМБШР досить велика: Артемівськ, Станиця Луганська, Северо-Донецьк, Дебальцеве, Луганське, Первомайське, Піски, Карлівка.
    Діти заворожено слухали розповіді про міну, яка потрапила у будинок, заблокувала двері і, на щастя, не розірвалася, про зруйнований «градами» дитячий садок і дітей, які загинули, про триденне перебування у оточенні у Дебальцевому та «коридор смерті», по якому наші воїни виходили із цього міста. Розповідав Сергій Миколайович і про кумедні випадки, що траплялися на передовій.
   Друга частина зустрічі – це практичні заняття із надання першої долікарської допомоги постраждалим. Волонтер детально познайомив школярів із способами транспортування травмованих, відпрацював з ними способи накладання шин, джгута, пов’язок. Учні дізналися про венозну та артеріальну кровотечі та способи їхньої зупинки, ознайомилися із класифікацією поранених в умовах бойових дій.
   На згадку про зустріч Сергієві Миколайовичу подарували роботи Яни Засухи (3-А клас) та Вікторії Кеди (4-А клас). Це ляльки-мотанки, ляльки-обереги, а виготовили їх дівчатка на заняттях гуртка декоративно-ужиткового мистецтва, яким керує Ольга Олександрівна Атаманенко. А ще від учнів школи передали 400 грн на потреби ГО «Окрема Медична бригада Швидкого Реагування». Ці кошти будуть передані на лікування важкохворих бійців у м.Дніпро. 30 квітня 2017 року Сергієві Авдєєнку, випускнику нашої школи 2009 року, виповниться 25 років!
   Ми всі: і учні школи, і ми – твої вчителі, Сергію, вітаємо тебе!!!! Хай здоровиться, хай щастить на многая літа!!!! Пишаємось тобою, віримо у тебе, радіємо за тебе і молимось! Дякуємо!

Любов Василівна Прядко,
заступник директора з виховної роботи

Переглядів: 64 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
БК© 2017