Звітуємо про проект «Вшануймо Героїв» - 18 Листопада 2015 - Сайт Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика
Четвер, 08.12.2016, 22:07

Головна » 2015 » Листопад » 18 » Звітуємо про проект «Вшануймо Героїв»
Звітуємо про проект «Вшануймо Героїв»

10 листопада 2015 року в столичному готелі «Либідь» у конференцзалі «Словянська» зібралися представники громадсько-активних шкіл Київської, Полтавської, Рівненської областей, які брали участь у Проекті «Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» «Розвиток громад в Україні шляхом упровадження програми «Школа як осередок розвитку громади».
    На робочій зустрічі «Проміжні результати виконання проектів на реалізацію плану трансформації ГАШ» вітальне слово тримала Наталія Зіновіївна Софій, директор фонду. Кваліфіковані настанови отримали учасники конференції від безпосереднього керівника проектів ГАШ Марини Василівни Ворон, а потім обласні регіональні координатори надавали слово представникам шкіл, які презентували власні проекти.

Київська область була представлена чотирма пілотними школами: Ставищенським НВК №1 з проектом «З комп’ютером на ти», Розкішнянською ЗОШ Ставищанського району з проектом «Центр педагогічної освіти для батьків», Новосілківською ЗОШ Макарівського району з проектом «Дружна родина, здорова дитина – міцна громада» та Гнідинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика з проектом «Вшануймо Героїв». Координувала роботу нашої області Ольга Іллівна Боярчук, завідуюча відділом виховної роботи Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти».
    Спільний проект гнідинської сільської громади і Гнідинської школи презентувала усім присутнім Любов Василівна Прядко, заступник директора з виховної роботи. Гашівці захоплено слухали розповідь про втілення проекту: від виникнення самої ідеї – до урочистого відкриття пам’ятника, переглядали презентацію, фотографії, листали сторінки Проекту, перечитували підшивку газети для гнідинської сільської громади «Срібна підкова», дивилися папку із матеріалами про Героя Небесної Сотні Юрія Тарасовича Вербицького.

Приємно було почути схвальні відгуки і слова вдячності на адресу Гнідинської школи від учасників круглого столу і від представників Всеукраїнського фонду «Крок за кроком» Зустріч трьох областей завершилася обміном думками, планами на перспективу та фотографуванням на згадку.

Л.В. Прядко, заступник директора з виховної роботи

Переглядів: 125 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2015  »