Субота, 18.09.2021, 19:54

Головна » 2021 » Червень » 27 » Нагороди батькам школярів.
Нагороди батькам школярів.

Колектив Гнідинської школи завжди відчуває підтримку батьківської громади у вирішенні найрізноманітніших питань, пов'язаних із бурхливою діяльністю закладу освіти. Традиційно, завершуючи черговий навчальний рік, вручаємо десятки подяк батькам і матерям, які брали активну участь у житті шкільної родини.

Цьогоріч учні отримали батьківські нагороди за підтримку національно-патріотичних проєктів: «Палкими блискавицями, мечами хотіла б я вас виховать, слова» на відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки, «Родинна пам'ять» до Дня Пам'яті та Примирення, «Білі троянди Чорнобиля», «Всесвітній день Землі». Була і значна кількість відзнак батькам  за допомогу в організації класних заходів, побуту та дозвілля, інтерактивних уроків, за участь у онлайн-проєктах, оформленні навчальних кімнат, озелененні шкільного подвір'я. Загалом у 60 родин принесли сини і доньки відзнаки дирекції школи.

Дякуємо матерям учнів1-А класу: Наталії Іванівні Шевченко, Наталії Василівні Дубас; матерям учнів 1-Б класу: Оксані Володимирівні Будяк, Наталії Юріївні Гавриленко, Ірині Вікторівні Козаренко, Тетяні Петрівні Кудько, Олені Олегівні Однолєток; матерям та батькам учнів 1-В класу: Наталії Анатоліївні Борисенко, Михайлу Васильовичу Безсмертному, Володимиру Володимировичу Воронову, Миколі Олексійовичу Мотчаному та Наталії Миколаївні Кучерявій, Валерію Петровичу Євчуку, Марії Петрівні Паламарчук, Наталії Олександрівні Носко, Аллі Валеріївні Веклюк, Анастасії Олексіївні Чулковій, Юлії Володимирівні Несен, Лілії Михайлівні Лагутковій, Вікторії Федорівні Лавренюк, Вікторії Віталіївні Ігнатенко, Оксані Яківні Шевченко, Наталії Михайлівні Юрій; матерям та батькам учнів 2-А класу: Дар'ї Євгенівні Куцан, Олені Сергіївні Статник, Наталії Сергіївні Твердохліб, Тетяні Павлівні Шевченко, Анні Анатоліївні Макаренко, Ірині Леонідівні та Віталію Георгійовичу Скавронським, Анжеліці Олександрівні Ржавській; матерям та батькам учнів 2-Б класу: Юлії Вікторівні Мельник, Наталії Олексіївні та Олександру Вікторовичу Підгорним, Віктору Вікторовичу Тютюну,Людмилі Вікторівні Хмельницькій, Ользі Сергіївні Півень; батьку учня 3-А класу  Денису Сергійовичу Ковпатюку; матерям учнів 3-Б класу: Ірині Юріївні Галатенко, Олені Валентинівні Корбут, Тетяні Миколаївні Господарьовій, Марині Юріївні Кравчук, Любові Павлівні Середі, Аннеті Юріївні Фокіній, Катерині Олександрівні Чередниченко; матерям учнів  4-А класу: Катерині Сергіївні Полов'ян, Наталії Сергіївні Остяк, Наталії Романівні Стахів; матерям учнів           4-Б класу: Ірині Сергіївні Буркацькій, Олені Олександрівні Ткачук, Ірині Миколаївні Яхновській, Марині Степанівні Терентьєвій; матерям та батькам учнів 7-А класу: Світлані Олександрівні та Валерію В'ячеславовичу Вавіловим, Наталії Володимирівні Засусі, Ользі Віталіївні Гудзь; матерям та батькам учнів       7-Б класу: Володимиру Олександровичу Куруп'ятенку, Тетяні Петрівні Вакулюк, Віктору Васильовичу Галатенку; матері учня  8-А класу Лесі Олексіївні Пенчуковій; матері учня   8-Б класу Наталії Ігорівні Кондратенко; матерям учнів       10 класу: Тетяні Василівні Залозній, Наталії Вікторівні Казаневській, Катерині Сергіївні Бондаренко.

У час нелегкий COVID і карантину

Ви знаходите годину

Турбуватися про імідж класу –

Школи рідної окрасу.