Субота, 18.09.2021, 19:26


Головна Реєстрація Вихід Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Опитування
Оцініть мій сайт
1. Відмінно
2. Жахливо
3. Добре
4. Непогано
5. Погано
Всього відповідей: 397
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
 
1
1
 Каталог статей
Головна » Статті » Мои статьи

Галатенко Василь Іванович

Галатенко Василь Іванович

 

          Галатенко Василь Іванович народився 4 червня 1952 року в сім’ї колгоспників. Вчився в Гнідинській восьмирічній школі та в сусідній  Вишенській середній школі, яку закінчив з золотою медаллю. Після отримання диплому з  відзнакою Київського державного педагогічного інституту розпочав трудову діяльність у 1975 році на посаді вчителя історії та директора Гнідинської восьмирічної школи Бориспільського району. З 1979 року працював директором Ревнівської середньої школи, з 1982- вчителем історії, а з 1992 року по 2006 рік директором Гнідинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

    Має вищу кваліфікаційну категорію, вчитель-методист, звання „Відмінник освіти УРСР"- 1981 р., „Відмінник освіти СРСР" - 1983 р., нагороджений медаллю А.С.Макаренка - 1984 р., Почесною Грамотою Верховної Ради України - 2004 р., знаком „Василь Сухомлинський" - 2006 р., присвоєно звання „Заслужений вчитель України” - 2008 р. Нині вчитель-пенсіонер, журналіст міжрайонної громадсько-політичної газети „Вісті" та газети Гнідинської сільської громади „Срібна підкова”.

   Автор навчальної програми з історії України (5-11 класи), співавтор книг „Чорна книга Бориспільщини", „Оповідки про Київський край". Опублікував у обласних та районних періодичних виданнях низку статей про роль школи і вчителя на шляху реформування освіти у сучасних умовах творення демократичного громадянського суспільства.

Галатенко В.І. має високі професійні якості керівника. Переважаючим в його роботі є творчий пошук, застосування нових педагогічних технологій, глибоке вболівання за справу.

        Принциповість, висока вимогливість Галатенка В.І. до себе та   підлеглих дали змогу створити колектив однодумців, об'єднаних однією метою - створення системи „Школа-родина”. Саме завдяки наполегливості і злагодженій роботі дирекції школи та педагогічного колективу рейтинг Гнідинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в районі найвищий протягом останніх 10 років.

Педагогічний колектив, очолюваний Василем Івановичем Галатенком, працював над створенням виховної системи школи як комплексу умов, які з найбільшою ефективністю сприяють розвитку в учнів кращих моральних рис. В навчальному закладі розроблені умові рейтингового змагання між класами. У пошуку пішли від давніх українських традицій. Участь учнів Гнідинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика у шкільному самоврядуванні реалізує завдання демократизації управління школою. Підхід до керування виховним процесом у Гнідинській, школі системний. Пов'язуючи цілі з результатами, він об'єднує всі основні елементи виховної системи (зміст, форми і методи, організацію), що забезпечує її цілеспрямованість, послідовність, підвищує ефективність. У педагогічній творчості Галатенка В.І. прослідковується гуманістична ідея, філософською формулою якого є: „Людина — мета, а не засіб".

  

Василь Іванович був делегатом Всеукраїнського з’їзду вчителів (2001 р.). Матеріали про школу, очолювану Галатенком В.І., були представлені на ІІ обласній педагогічній виставці „Сучасна освіта Київщини” (1999 р.). Він є автором програми „Створення адаптованої виховної системи школи як умова реалізації завдань громадянського виховання, презентація якої розміщена в методичному збірнику Управління освіти і науки Київської облдержадміністрації № 9 2004 р.. Досвід роботи Галатенка В.І. опубліковано у збірнику Київського обласного інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів „Управління загальноосвітньою школою в сучасних умовах” (2004 р.).

          Василя Івановича Галатенка неодноразово обирали депутатом Київської обласної ради.

Галатенко В.І. користується заслуженим авторитетом серед педагогічної громадськості району та області, батьків та учнів.

   

                        

Його робота і горіння,

Невичерпне творче вміння,

Хист, ідеї, слово, діло,

Що горить в руках умілих -

Все оцінене належно.

Нам хвилююче й бентежно.

Скільки справ разом перевернули.

Про нас всі видноколи чули:

Вітали Голову Верховної Ради, Міністра освіти,

Надю Яцик. То ж нехай ще світить

Сонце щиро на життя стежині

Дорогій нашій Людині!

Бо не передать словами

Напрацьоване роками

Ним - Учителем по вінця,

Гнідинцем, великим Українцем.


                      Н.Г.Кудько, директор школи

Категорія: Мои статьи | Додав: school (08.12.2009)
Переглядів: 4833 | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
БК© 2021
Пошук по сайту
Контакти
08340
Київська область
Бориспільський р-н
с.Гнідин,
вул. Заводська 7
т/ф.(045 95)4-11-43 директор

4-16-09 секретар
4-16-08 заступники
4-16-11 бухгалтерія
4-16-10 каб.інформатики

Пишіть нам!

Психолог [5]
психолог
БЖД [4]
БЖД
Мои статьи [26]
Статті [0]
1
Постаті [0]
Видатні постаті в історії школи
Шляхами подвигу [6]
Шляхами подвигу
Офіційно [4]
Скарбниця досвіду [1]
Переможці олімпіад [2]
Переможці олімпіад
Українська мова та література [1]
Хімія [2]
Фізика [1]
Географія [1]
Музика [1]
Київщинознавство [1]
Трудове навчання [2]